Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Eudiákok egy létező cég,...

Az Eudiákok egy létező cég, vagy szélhámosok? Akad akinek dolgozni is volt lehetősége rajtuk keresztül?

Figyelt kérdés
Akárhány munkára jelentkezek náluk, lehetetlen eljutni addig hogy abból valós munka is legyen. Addig oké, hogy felvesznek, viszont onnantól fogva megszakad a folyamat. Azt mondják keresni fognak a munkakezdéssel kapcsolatban, viszont ezután mindig eltűnnek és feledésbe merül az egész. Mikor rákérdezek, azt mondják utána néznek, de végül nem történik semmi. Komolyan felmerült bennem a kérdés, hogy létező cég, akik működnek is, vagy csak adathalászok?

2021. jún. 17. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, én rajtuk keresztül 2x vállaltam diákmunkát raktáros pozíciókba egyetem alatt, bőven elég is volt, de egyébként tájékoztattak mindenről. Milyen jellegű munkára jelentkeztél? Esetleg lehet, hogy sok rá a jelölt, és nem osztanak be végül?
2021. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évek óta tőlük kapjuk a diákmunkásokat,100 fölötti létszámban.
2021. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!