Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet anonim-, mégis...

Létezhet anonim-, mégis őszinte virtuális barátság Férfi és Nő között?

Figyelt kérdés

Mindkét fél örömére.

Őszintén, önzetlenül, hátsó szándékok- és ítélkezés nélkül lassan megismerni egymás világnézetét, gondolatait és értékrendjét.

Közösen meghúzni a határokat és tiszteletben is tartani azokat!

Ha kell bíztatni, támogatni egymást, tapasztalatokat cserélni vagy csak "jókat dumálni" bármilyen témában. Messze elkerülni a sablonos, sekélyes, semmitmondó párbeszédeket.

Létezhet ilyen barátság?

Vagy mindez csak ideig-óráig működhet?

Ti hogy látjátok?

Tapasztalatok?



2021. jún. 19. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Egy ilyen,anonim kapcsolat nem lehet őszinte,mert még csak az egymas nevét sem tudják.

Ez így meg nem őszinteség.

2021. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen, de a srác megszakította én meg elfogadtam a döntését. Nagyon jókat beszélgettünk pedig.
2021. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, több éve megy már.

Egymás keresztnevét tudjuk, többet nem.

És éppen ezért öszinte, mert minden gondolatot, érzést le lehet írni, nem kell odafigyelni arra, hogy mit árulunk el magunkról.

Azt meg végképp nem értem, miért ne lehetne öszinteség anélkül, hogy a másik nevét meg lakhelyét tudnánk!

2021. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


#3-as,

Örülök, hogy létezik a tietekhez hasonló pozitív példa.


Egyetértek, az anonimitás véleményem szerint csak egy párkapcsolatban jelenthet akadályt, de egy baráti kapcsolatnak nem feltétele a fizikai kontaktus, a személyes adataink ismerete vagy a személyes ismerkedés.

Az anonimitás szerintem is könnyebbé tenné az őszinteséget.

2021. jún. 19. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég itt alakult valami ilyesmi 2 ember irányaba is. Az egyik eltűnt, a másikkal értelmetlennek találtam a folytatást.

Pedig jó lenne ismerkedni...

2021. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam létezett. Más nemzetiségűek voltunk, angolul beszéltünk. Csak egymás keresztneveit tudtuk, de az egyik legszorosabb barátságnak tartom az életemben.

Egy nap eltűnt a platformról, gőzöm sincs, mi van vele azóta. De a legjobbat remélem neki.

2021. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van két legjobb barátom. Az egyikükkel élőben még nem találkoztam.


De lehet anoním is. A kapcsolathoz két személyiség kell, ha csak írásban, akkor is ott vannak, manifesztálják magukat egymásnak.

2021. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1#es tipikus agymosott. És ha olyan bolygón élnénk, ahol nincs nevünk? Idióta.


Szerelmi kapcsolatban sem kell. Ahogy szeretethez sem kell. Szerelemhez miért kéne?

2021. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen barátság nálam is fennáll, mi 2017 óta írunk egymásnak, igen közel kerültünk egymáshoz barátként, de az egyetlen, amit tudok róla, az a keresztneve és nem is ritka név.
2021. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszadóknak!

Értékeltem!

2021. jún. 21. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!