Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki meg nézett, rá nézett a fb profilodra?

Figyelt kérdés
Több elméletet hallottam, köztük szerepel az is, hogy ismerősök keresése között, akit eltavolitottal és utána újra közte szerepel mint lehetséges ismerős(meg nézett) .... Van ebben valami igazság?
2021. jún. 20. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy.
2021. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nincs igazság benne, sehogy nem lehet megtudni.
2021. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Az egyetlen legitim módszer, hogy dollármilliárdos leszel, felvásárolod a fészbúkot a cukorhegytől, és akkor minden adat a tied, akkor lesed, amikor akarod. Minden más kamu.
2021. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem érdekel mit gondolnak mások. Hazugságok. Nem kell senki segítsége nekem. Hazugságok. Nem kérek a gonoszságaitokból.Rosszak.
2021. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
#4 Közhely Szótár v0.163.12.61.4 alpha
2021. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Sehogyan, mivel privát adat a megtekintés. Vagy azt csinálod mint amit a 3as írt, vagy felcsapsz hackernek és feltöröd. Igaz utána jó eséllyel a börtönből nem tudod majd megtekinteni hogy kik nézik az ott léted alatt.
2021. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
remélem sehogy.:D
2021. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!