Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a FB-n csak csoportokban...

Ha a FB-n csak csoportokban beszélgettek, ahol kemény viták vannak, szoktatok létrehozni egy kamu profilt, mert a valódi profilodról inkább nem égeted magad?

Figyelt kérdés
Én most először megtettem pár napja. Eskü, élvezem. Végre írhatok, amit akarok. Emellett itt 11 éve csak ez az egy regem van. Admin által ellenőrizhető, becs szó.
2020. ápr. 29. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az ismerőseid előtt nem égeted magad. A szint elég alacsonyan van, sok az idióta komment...:) Nos? Szoktatok?
2020. ápr. 29. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Csak egyetlen profilom van és nem is lesz másik. Amit írok, az vállalom, vagy pedig nem írok semmit. Arctalanul könnyen belefut az ember abba, hogy gerinctelenné válik és hasonlatos lesz a többi arctalanhoz.
2020. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Nem. A véleményeimet, élőben, arccal, és névvel is vállalom. Sok fb-s nőcis csopiban benne vagyok, ahol hát, megosztó a véleményem.

Ahol pl az a téma, hogy miért szül valaki albérletbe úgy gyereket, hogy nincs állandó igazi jövedelmük, 0 ft megtakarítás, se autó, se rendes végzettség a kezükbe, és ott elmondom, hogy ez mekkora felelőtlenség, na hát ott kapok hideget, meleget. Érdekes, minél tehetősebb valaki, annál inkább egyet ért velem, fordítva pedig a fordítottja...:) Ez csak egy példa volt.

De én vállalom magam, még élőben is. Max ha érdek fűződik hozzá, akkor inkább csendbe vagyok, pl a kisfőnököm élete totál kudarc, és sipánkodik, de mégse fogom kioktatni, pláne hogy 2x idősebb nálam.

De barátoknál őszinte vagyok, a barátaimról ki kell derüljön, hogy így szeretnek-e vagy sem. Ott az őszinteség alap.

2020. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Inkább nem szólok hozzá.
2020. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, most tetszik. De lehet, hogy megunom. Az újdonság varázsa..:)
2020. ápr. 30. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!