Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa lenne ha mennék sütni...

Furcsa lenne ha mennék sütni tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek hobbi szinten sütni. Szeretnék megtanulni szépen tortákat készíteni. Otthon csak akkor sütök, mikor valkinek szülinapja van a családomból, ami nem elég gyakorlat, és nem szeretnék alapanyagokat pazarolni, mert máskor nem igen lenne aki folyton enné a tortáimat. Egyik osztálytársam anyukája cukrász, főleg tortákat készít. Na már most nyáron elmehetnék hozzá segíteni, meg ilyenek, de én úgymond,, paranoias,, vagyok és félek, hogy nem lenne e furcsa. Mindenki kérdezhetné, hogy,, Miért lenne furcsa,,, az anyukám is ezt kérdezte és azt mondta, ha nekem az, akkor ne menjek. De én szeretnék menni, csak nem tudom eldönteni, hogy más szemszögéből ez furcsa e, hogy csak random megkérdezem aztán beállítok oda hozzá. Hozzáteszem, hogy azzal az osztálytársammal nem is bezsélek kb. soha, és tudom, hogy nem ez a lényeg, de még mindig furcsább, mintha egy barátom anyukájához mennék. Tudom elég szerencsétlen vagyok, de nem tudom eldönteni.
2021. jún. 20. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem az, én is szeretek sütni és bármit megadtam volna azért, hogy egy igazi, profi cukrásztól tanulhassak :D
2021. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne érdekeljen, ki hogyan vélekedik a te érdeklődésedről. A te életed, azt csinálsz vele amit te érdemesnek látsz.

Ha szívesen tanít az anyuka, menjél. Lehet, hogy ezúton jössz rá, hogy majd nemcsak hobbi szinten szeretnél sütni. Vagy nagyon fajin tortákat fogsz tudni majd csinálni a családodnak. Mindenképpen hozzád tesz ez a dolog.

2021. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne fura, menj, tanulj azt, amit szeretnél:)
2021. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!