Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a szüleid kézműves termékek...

Ha a szüleid kézműves termékeket árulnának az ismerősöknek, te támogatnád ebben őket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen támogatásra gondolsz?
2021. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapanyagok beszerzője lennél-e? Ismerősöknek, pozitív tapasztalatokat megosztanál-e a kézzel készített termékekkel kapcsolatban?
2021. jún. 21. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Hírdetném, segítenék eladni, kiszállítani, elkölteném a pénzt magamra.
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszerzo nem lennék , hacsak nem ez munkám és ők fizetnek érte. Pozitív tapasztalatokat épp elmondanek, bár én magam hitelesebbnek látom a kívülálló véleményét
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapanyag beszerzés és hasonlók az attól függ hány évesen (és a szülők hány évesek) és mennyi időt vesz igénybe. Ha épp benne vannak a munkában és gyors le kell ugrani a boltba 2kg akármiért vagy egy kicsit besegíteni, akkor természetesen. Meg ha egy online rendelést kell leadni, mert ők nem értenek annyira a számítógéphez, akkor szintén természetes.


Ha munkahelyem és esetleg saját családom van és távolabbra kellene utazni alapanyagért vagy több órás bevásárló körútról lenne szó rendszeresen, az azért már más kérdés.


Ha normális minőségi termékről van szó és nem valami piramis mlm baromság, akkor természetesen ajánlanám ismerősöknek. De nem erőszakosan, meg hazudozni se tudnék, hogy kinőtt a harmadik lábam is tőle olyan jó a termék. Egyszerűen képtelen vagyok az ilyesmire.

2021. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Bocsanat, az ismerosoknek???!!! Ugymint lehuzas, verszivas, erzelmi zsarolas? Mikor par nyomorult Amway termeket megvettem rendszervaltas utan, mert meg nem tudtam, hogy el kell kuldeni a busba oket.

Szep dolog a kezmuves termekek keszitese. De az ismerosok kenyszerusegbol vennenek, amig vennenek, ezt garantalom.

2021. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elég furcsa kérdés, nálunk alapvetően az felel az alapanyagért, aki csinálja... mondjuk ha arról van szó, hogy kell holnapra húsz méter rézdrót, és csak én érek rá elmenni érte a boltba, akkor elmegyek és hazahozom. vagy ha csak az én városomban kapható valami, ami kéne és belefér a bőröndömbe, azt elhozom. de ezt barátoknak is. de más cucca után kajtatni, kutatni nem fogok, én se várom el hogy anyám intézze a bevásárlásaimat.

ajánlani meg természetesen olyan dolgokat szoktam az ismerőseimnek, amikre szükségük van, amit keresnek, és amivel jó tapasztalatom van. mondjuk eleve kizárt, hogy szüleim termékét ilyen alapon ne ajánlanám, amikor eleve mi vagyunk az első teszterek, ha olyan jellegű dologról van szó.

2021. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!