Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legvonzób...

Szerintetek melyik a legvonzóbb munkahely?

Figyelt kérdés
Nem fizetésileg, hanem ha meghalljátok, hogy valaki ezzel foglalkozik akkor rögtön az jut eszetekbe, hogy: naaa az király! :D

2021. jún. 22. 07:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem azok tetszenek ahol kirándulásokat,látogatásokat,búvártúrákat vezetnek,amik alapból szórakozásnak minősülnek.Valakinek meg ez a munka.
2021. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Számomra a telepített idegenvezető lenne ilyen, de csak saját magam által kiválasztható vendégekkel :D
2021. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Több oldaláról is megközelíteném.Hobbi,szórakozás szempontjából az állatkerti gondozók. Imádom az állatokat,tuti jó lehet. Ami vonzó nekem szexuális téren,azok a rendőrök,tűzoltók,mentősök,katonák,repülőgép pilóták. Anyagilag biztosan valami saját jól menő cég lenne a válaszom. Viszont ha tehettem volna az énektudásom fejlesztem,mert szerettem volna gyerekkoromba is.
2021. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Tetováló
2021. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Valami olyasmit csinálni, mint Sir David Attenborough a természetfilmjeiben, vagy Rockenbauer Pál a "Másfél millió lépés Magyarországon" c. filmsorozatában. Járni a természetet, megkeresni a szépségeket, érdekességeket, és ezekről beszámolni.
2021. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
És egy másik: amikor Skóciában voltam, és hajókiránduláson vettem részt, a hajót irányító kb. 16-18 éves srácokat irigyeltem, ahogyan (nyári szünet lévén) ott voltak velük a barátnőik is, és látszott, a lányok szemében mennyit emel a srácok vonzerején, hogy ezt csinálják. :-)
2021. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
A kertészet, faiskola kifejezetten tetszik.
2021. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Hüllőkereskedés (kiegészítőkkel) nekem nagyon tetszik, de sosem mertem belevágni, mert van már sok belőle.
2021. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hat en postas vagyok -nem Magyarorszagon- és én imádom a munkámat. Magam döntöm el, hogy mikor kezdek, a lényeg az, hogy az adott időintervallumon belül kész legyek. Nem kell rohanni, nincs a nyomomban a főnök, kollégát is csak akkor latok, ha akarok. Az emberek többsége örül, ha lát, vannak fix beszélgető partnereim, főleg egyedül élő idős emberek. Ha áthatóan segítségre szorulok, kb azonnal akad egy önkéntes segítő - pl a nagy havazásban segítettek kiemelni a biciklit a hóból. Előre engednek az üzletekben ha munkaruhában vagyok, rendszeresen kapok valami édességet, meghívnak kávéra, nyáron a melegben hideg üdítőt hoznak. Tök jó.


Amit viszont csodálok, az az egészségügyi személyzet munkája, az ápolótól az agysebeszig. Szuper érzés lehet segíteni valakinek.

2021. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Cukrász. Annyi édességet ehet amennyit akar
2021. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!