Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is így van vele, vagy...

Más is így van vele, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Tanév közben a szabad napok (hétvégék) olyan értékesnek számítanak, igyekszem a lehető legjobban kihasználni őket, produktív lenni stb, viszont ilyenkor nyári szünetben csak úgy telnek a napok, nem csinálok semmi hasznosat, későn kelek és csak filmet nézek, netezek, lustulok. Nem figyelek oda és eltelik egy hét is úgy, hogy nem mozdultam ki, vagy csak nagyon keveset. Miért van ez?

2021. jún. 23. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Most következő munkahelyem közt van 2 és fél hónap szabadságom úgymond. Ahogy lehet kihasználom :)
2021. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg velem is ez van
2021. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
31%
Csinálj napi tervet, és tartsd is magad hozzá. Senki sem fogja megoldani helyetted.
2021. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Bár azt eddig is tudtam, hogy csak én tehetek róla, inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy a nyári szünet mást is lustává tesz-e, és ha igen vajon miért.
2021. jún. 23. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem a nyári szünet. Viszont ezeregy dolog érdekel, amiről szeretek olvasgatni a neten és kettőszáz otthoni hobbim. Ha túl sok hétvégén kell mindenfelé menni, rövid úton begolyózom. Feltöltődni csak otthon tudok, de leginkább csak egyedül.
2021. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van. Amíg tart az egyetem, addig csomó tervem van, ezt szeretném csinálni, azt szeretném csinálni és minden kis szabadidőmet próbálom kihasználni, mert annak is örülök. Viszont nyáron, mikor végre lenne időm mindenre, szinte semmit nem csinálok, nincsen kedvem és motivációm semmihez. Ehhez szerintem hozzájárul az idő is, én nagyon nem szeretem a nyári időjárást, a meleget, csak szenvedek tőle. Valamint nyaranta otthon szoktam lenni a szüleimmel vidéken (mert nincs koli, de most ugye a távoktatás miatt már régóta itthon vagyok) és olyankor a legtöbb időt egyedül töltöm, mert a szüleim nincsenek itthon, nem érnek rá és a barátaim is távol vannak tőlem. Egyedül pedig azért más mint társasággal, legalábbis én szeretem, ha emberek vesznek körül. Illetve vidéken élünk a semmi közepén, itt nincs sok lehetőség (tanulás, munka, szórakozás terén). Úgyhogy nekem a nyár az mindig egy rosszabb, nehezebb időszak ezek miatt.
2021. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!