Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak számomra vicces, hogy...

Csak számomra vicces, hogy egy Portugál - Francia meccsen több szó van a magyar csapatról?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy foci, meg EB, meg szépen játszunk.


De nem illene a közvetítőnek azt a meccset közvetíteni átéléléssel amit éppen néz?


Nekem ez legalábbis fura, olyan az egész mintha kötelezőből letudnák a közvetítést de szarnak is bele. Még a meccs közbeni elemzés is a magyarokról szól...


2021. jún. 23. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert téged jobban érdekel Portugália meg Franciaország??
2021. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Csak számodra
2021. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az angol teveben is emlegettek, de csak azert, mert most Magyarorszag neve a hirekben ultragaz.
2021. jún. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért ne nézhetném a Francia-Portugál meccset?

Magyar ember csak magyar meccset nézhet?


Annyira bírom, hogy ilyenkor hirtelen mindenki orbitális ősmagyar foci drukker lesz és a másik magyarságát kérdőjelezi meg azonnal csak mert az nem a magyar focit nézi.


De ez nem is foci függő, én úgy vagyok ha Forma 1-et nézek akkor azon ne a Nascart közvetítsék vagy Túraautó közben se a 100 méteres futást.

2021. jún. 24. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Miért lenne ultragáz?

Rengeteg külföldi gratulált kommentekben (youtubeon instagramon stb.)

2021. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én elismerem a magyarok teljesítményét, szépen játszottak.


Viszont ettől függetlenül egy kommentátornak szerintem illene elvonatkoztatni ettől, és illene azt a meccset közvetítenie amelyiken ott ül.


A végén mondták is, hogy közben végig a magyar meccset nézték és ezért nem figyeltek az aktuálisan közvetített meccsre. Csak számomra ez valahogy baromi szakmaiatlan és mesterkélt.

2021. jún. 24. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

A portugál - francia meccset BUDAPESTEN játszották, úgyhogy már eleve többet beszéltek Magyarországról, mint máskor.

De a lényeg az volt, hogy a német - magyartól függött, melyik esik ki, melyik megy tovább.

És a magyar - francia meccs után ennek nagyobb jelentősége volt.

Egyébként nekem nem tűnt fel, nem is zavart. Így legalább arról is tudtam, miközben a másikat néztem.

Í

2021. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Inkább csak szánalmas, hogy "Megint a magyarok" csinálják a feszkót.
2021. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!