Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják azt...

Sokan miért gondolják azt hogy aki nem oltotta be magát az oltásellenes? (többi lent.)

Figyelt kérdés

Például én azért nem mert nagyon sokat gondolkoztam ezen a koronavírus oltáson. Hogy lehet e tőle bajom, van e rossz hatással az egészségre, miért lett olyan hamar kész stb.. Hónapokkal ezelőtt regisztráltam oltásra. Sajnos addig húztam az időt míg megszűnt az oltási lehetőség a városomban. De ami most aggaszt hogy vajon akik meghaltak oltásban az miért és hogy lehet hogy nincsenek következményei? Például az ismerőseimnek nem volt baja az oltástól, viszont apám egyik ismerőse vérrögöt kapott oltás után és meghalt. Illetve még neten is olvastam haláleseteket. Normális esetben már rég büntetni kellett volna a vakcinagyártókat. Nagyon sok az ellentmondás is, régebben azt mondták hogy az oltásoknak nincsenek komolyabb mellékhatása, max nagyon enyhék hasonlók mint gyerekkorunkban. Ezzel szemben voltak olyanok is akik nem tudtak menni dolgozni. Halottam olyan esetekről is hogy még pár hónap után is lehet mellékhatás pl. : ízületi fájdalmak. De miért?

Időközben olyan mellékhatások is kiderültek az oltásról amelyek nem is voltak ismertek. Orbán Viktornak is volt furcsa kijelentése:

Saját életünk illetve egészségünkért mi magunk vagyunk a felelősek.


Lehet hogy ez valami célzás az oltásokra?



2021. jún. 24. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#10

Sajnálom, hogy munka előtt így felidegesítetted magad :(

Hogy legközelebb ne kerülj ilyen kínos helyzetbe: ha tényleg végigolvastad, észreveheted, hogy csak az első 2 mondat szólt hozzád.

number 3 has left the chat room.

2021. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez oltásellenesség, mert ha hallgatnál a szakemberekre akkor minden kérdésedre választ kapnál.


Online rengeteg tévhír van, ha azt akaronám elhitetni magammal, hogy az oltás károsabb, mint a covid és hogy biztos valami maradandó betegségem lesz utána, akkor pár jól irányzott google kereséssel és pár ismert oltás ellenes bekötetésével pár napon belül el is tudnám magammal hitetni, hiszem csak arra látni "bizonyítékot", hogy rossz az oltás és olyan kérdések merül nének fel bennem, amik abszurdak és óriási hülyeségek, de tudatlanságomból fakadóan a területen valószínűleg ezt nem venném észre.


A legtöbb oltásellenessel ez a folyamat játszódik le.


Szerintem oltasd be magad. Én átéltem a betegséget 23 évesen, fittnek és egészségesnek hittem magam, de mégis 3 hét szenvedés volt és többször korházba akart vitetni a háziorvosom, amit szerencsére nem engedtem, mert akkor volt itthon a legnagyobb zűrzavar a korházakban itthon, így csak végső esetben mentem volna be. (Konházba dolgozó ismerős is ezt ajánlotta)


Tehát tanusítani tudom, hogy 100x jobb az ha az oltás után kicsit fáj a karod vagy esetleg belázasodsz 1-2 napra (ami ritka), mint hogy abba a kb 15%-ba esel, akik kifejezetten durván élik meg a betegséget.


Arról nem is beszélve, hogy esetleg olyan embert fertőzől meg akár tudatlanul is, akinek az immunrendszere valószínűleg nem bírja ki és ha nem is hal bele, kitudja milyen baja lesz az élete hátralévő részében.


Csak oltasd be magad.

2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert végletekben gondolkodnak, pedig a helyzet nem ilyen egyszerű. Nem csak fekete és fehér létezik, hanem a szürke több árnyalata is. Pl. sokan vannak, akik nem bíznak az új, kevéssé ismert technológiákban, köztük neves szakemberek, orvosok is. Vagy éppen zavarja őket az egyenes, nyílt kommunikáció, adatközlés elégtelensége/hiánya, felmerülő kétségek és kérdések cenzúrázása, nyilvánvaló mellékhatások tagadása, elbagatellizálása, "double standard" alkalmazása (pl. COVID fertőzések és halálesetek vs. oltás utáni halálesetek és COVID fertőzések), hatékony gyógymódok alkalmazásának ellehetetlenítése.
2021. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt írod:


"De ami most aggaszt hogy vajon akik meghaltak oltásban az miért és hogy lehet hogy nincsenek következményei? Például az ismerőseimnek nem volt baja az oltástól, viszont apám egyik ismerőse vérrögöt kapott oltás után és meghalt."


Azért nincsenek következmények, mert aláíratják veled, hogy beleegyezel a Covid 19. elleni vakcina beadásába. Innentől kezdve nincs reklamáció.


Skóciában él egy barátom, múlt héten beszéltem vele, és semmiféle papírt nem kellett aláírnia. semmiféle papírt nem kellett aláírnia.

2021. júl. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*jav: Szóval a múlt héten beszéltem vele, megkapta az első oltást, és semmiféle papírt nem kellett aláírnia.
2021. júl. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!