Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az van, hogy sokkal többet lógok a telefonomon, mint kéne. (egyszóval telefonfüggő vagyok) Júl. 1-től elszeretnék kezdeni "leszokni" és megnézném, hogy sikerülne-e szeptemberig! De, fogalmam sincs, milyen programokat csinálhatnék. (Egyébként arra gondoltam, hogy minden este naplótvezetek, és leírom, milyen volt aznap a napom. Haladtam-e vagy nem. Ilyenek)


Tudtok mondani jó programokat?


(Lány vagyok)



2021. jún. 24. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék programajánló. De vegyél egy feltöltős butatelefont pár ezerért és csak azt vidd magaddal, mert akárhová mész úgyis csak a telód fogod bújni.


[link]

2021. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

15:36

Köszi a tippet, és ne haragudj, rosszul fogalmaztam. Otthoni programra gondolok.

2021. jún. 24. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam írni, hogy butatelefonod legyen!:)
2021. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdj valami hobbiba. Sportolj valamit (akár menj el, akár otthon), olvass, horgolj, zenélj, főzz, selejtezz, beszélgess a szájaddal chat helyett, legyen egy háziállatod.
2021. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kirándulj, bicajozz, stb. stb. Nem hinném, hogy be vagy zárva a négy fal mögé...
2021. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvasás, nyelvtanulás, hangszer, háziállatka, növények...
2021. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? Ha 16~17 elmúltál,a szex is,-mint szabadidős tevékenység.
2021. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csináld, amit a legtöbb negyven plusszos: felejtsd el feltölteni, dühöngj miatta, aztán tedd le a fenébe és felé se nézz :-)


Olvass, főzz, tanulj meg varrni, ha érdekel, esetleg kertészkedj, ha van hol.

2021. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!

17:48 nem múltam el, és ha majd elmúltam nem nagyon szeretnék majd ezen gondolkozni.

2021. jún. 24. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól írják, nem kell feltétlenül haszontalan dolgokkal tölteni az idődet. Gyakorold a házimunkát, különös tekintettel a főzésre. Pl. hetente egy bizonyos napon mindig te főzz vacsorára valami új dolgot, meg hétvégén egyik nap ebédet.

Most még ez nem sokat jelent neked, de ha egyszer férjhez akarsz menni, hatalmas plusz lesz melletted, ha jól főzöl. Középiskolásként még csak az a lényeg, hogy pncija legyen a nőnek, de huszonéves kortól már változnak az igények. Ismerek jóképű menő pasikat, akik csak azért vettek el bányarém nőket, mert mert azok jól főztek.

2021. jún. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!