Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem leszek büdös hogyha...

Nem leszek büdös hogyha második napja szappan és tusfürdő nélkül zuhanyzok?

Figyelt kérdés
Nincs itthon se sampon,se szappan se tusfürdő.Mosóporom és mosogatószer van csak itthon.Tegnap is elfelejtettem venni meg ma is.Hajnalban meg mennem kell dolgozni.Nem fognak szólni a munkahelyen holnap hogy büdös vagyok?Vagy ha csak sima meleg vízzel zuhanyzok le az is jó?

2021. jún. 24. 20:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Mosogatószerrel nem akarok zuhanyozni szétmarja a bőröm.Ja és 30/F vagyok.
2021. jún. 24. 20:44
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
De most is büdös vagy.
2021. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
A sima víz csak a koszt mossa le nagyjából, de a szagot nem tünteti el. A dezodort is hiába fújod magadra ha az izzadtságszag megmarad.
2021. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
2 lehet,de itthon legalább nem érzi rajtam kívül senki.Holnap viszont emberek közé kell mennem.
2021. jún. 24. 20:48
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Én legalább egy kis mosogatószeres vízzel átmosnám magam aztán gyorsan leöblíteném. 30+ fok van, megfogják érezni rajtad az izzadságszagot és az ciki lesz. Sima víz nem hozza le a szagot, csak a koszt.
2021. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5 hát nem tudom hogy jó ötlet e mosogatószerrel zuhanyozni.Mosóporom is van de azzal se lenne jó ötlet.Ilyenkor felejtek el szappant venni amikor 40 fok van😥
2021. jún. 24. 21:05
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Én egy delelott siettem, és hát buszon mar lehetett erezni hogy izzadt szagom van. Szoval, ha 2 napig nem is furodtel, de izzadt, koszos vagy, sokkal budosebb leszel mint hinned.
2021. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert mikor mesz dolgozni? Munka elott mem tudsz elugrani a boltba?

🤔🥱

2021. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

De rossz lehet így belegondolva, nagyon régen történt már velem ilyesmi, az ember mennyire természeteesnek veszi hogy vannak tisztálkodószerei.

Kitartás kérdező, de ne kenj magadra mosógatószert, se mosószert.

2021. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9 zuhanyozni zuhanyoztam ma is csak szappan tusfürdő nélkül.Sima meleg vízzel.Reggel megint sima vízzel fogok zuhanyozni.Nem akarok becsöngetni a szomszédhoz hogy adjon már egy kis tusfürdőt☹
2021. jún. 24. 21:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!