Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Történt már veletek...

Nők! Történt már veletek olyan, hogy valaki kéretlenül megfogta a melleteket?

Figyelt kérdés
Akár bulihelyen, iskolában, munkahelyen, bárhol. Akár barát, idegen, munkatárs, bárki. Ha igen, mit tudtatok rá reagálni?

2021. jún. 24. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de az tuti, hogy kiverném a fogait, vagy eltörném a karját.
2021. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt egy osztálytársam még általánosban aki néha a fenekemet fogta meg egy pillanatra. Aztán zaklatás lett belőle, mert hazáig követett és egyszer mire hazaértem itt volt nálunk, mert anyukám beengedte. Akaratom ellenére elkezdett tapizni kishíján megerőszakolt miután anya elment dolgozni. Abban az időben már nem voltunk osztálytársak úgyhogy miután anyukám elküldte melegebb éghajlatra nagy ívben elkerült szerencsére. Kb 14/15 éves voltam akkor.
2021. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Volt.

De ne reagáld túl...

2021. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#3

Miért ne reagálja túl?

Gusztustalan féreg perverz beteg állatok vannak a világon, egyszer a villamoson nekem is megfogta egy ilyen vén g*ci a fenekem, 14 éves voltam!!! Rohadjon ki az összes ilyen. És nem, nem az 14 éves lány voltam, amilyeneket most látni, hanem átlagos, kisfiús ruhákban csúnya hajjal, smink nélkül stb. A következő megállónál sírva szálltam le.

2021. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem, maximum "nekimentem" pár embernek véletlenül úgy hogy pont azon részem ért hozzá (pl tömegben vagy iskolában a folyosón amikor egyszer megbotlogttam, elég kellemetlenül éreztem magam). Inkább buliban egyszer a fenekemet fogta meg valaki de azt se láttam ki...
2021. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Középiskolai fellépés előtt a tanár megfogta a mellem, de én betudtam annak, hogy lehet véletlen volt.

Munkatársam (nő) mellettem állt és elkezdte simogatni a mellem, kiakadtam, de azért mégsem pofoztam fel.

2021. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellemet nem, fenekemet többször próbálták (mert azt ugye könnyebben meg tudja fogni úgy egy gyáva paraszt tömegben, hogy ne tudjam megállapítani, ki volt / ne lássam az arcát).
2021. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mellemet nem, de egyszer mentem valahova úszni.Egy fiú látványosan mindig a közelembe volt és kétszer alám nyúlt.Amikor megelégeltem, megmondtam neki hogy megölöm, ha nem hagy békén.Haza indultam, erre követett.Lehet azt hitte jó csajozási módszer, de nem. Bemutatkozott,erre mondtam hogy hagyjon békén. Megfordultam és elindultam, erre rácsapott a fenekemre és elszaladt.
2021. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!