Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy barna bőrű ember ki tud...

Egy barna bőrű ember ki tud fehéredni?

Figyelt kérdés

Például Micheal Jackson bőre is rengeteget világosodott élete végére.Ezzel nem szeretnem se a sotetebb boru embereket sem Micheal Jacksont bantani.:)

(bocsi ha rossz kategoriaba toltottem fel)



2021. jún. 25. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vitiligó a betegség neve
2021. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van ilyen betegseg de az foltokban jelentkezik én a teljes testre gondoltam
2021. jún. 25. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A vitiligó következtében az egész test is elveszítheti a bőr pigmentjeit, de mint például Michael Jackson esetében is, ki lehet fehéríteni a bőrt orvosi beavatkozással, azt viszont nem tudom, mi a pontos neve ennek a bőrfehérítő folyamatnak. Ha utánaolvasol, bizonyára megtalálod.
2021. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Láttam egy dokufilmben, hogy valami afrikai törzsnél az a szokás, hogy a lányokat valamiért valamikor egy hónapra bezárják valami barlangba. Amikor kijönnek tiszta fehérbőrűek.
2021. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3#: Köszi ment a zöld

4#: Hat ennek nem tudom mennyi a valosag alapja de koszi a valaszod😂

2021. jún. 25. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
#5: Mondom: láttam. Igaz már jó régen. Tényleg tisztára ki voltak fehéredve. Persze utána visszabarnulnak. A részletekre már nem emlékszem pontosan.
2021. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Wow azért ez durva
2021. jún. 25. 16:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy van ilyen betegseg de az foltokban jelentkezik én a teljes testre gondoltam"


Igen, foltokban, de a foltok mérete változó. :)


Itt pl már lassan több a fehér, mint az eredeti színű bőr:

[link]

[link]

[link]



Amúgy fordítva könnyű megoldani mesterségesen a dolgot. Sötétíteni egész jól lehet:


[link]

2021. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A vitiligo esetén a foltok mérete az idő előrehaladtával nőhet, esetenként az egész testre kiterjedhet, Jackonak is ez volt a betegsége, esetében a melaninhiány gyorsan terjedt és idővel a teljes bőrfelületen látható volt. Amíg a fehér foltok aprók voltak, addig feketére sminkelték egységesítésképp a bőrét, és az ikonikus kesztyűk hordása is a foltok takargatása miatt volt. Ahogy nőttek a foltok, már egy idő után akkorák lettek, hogy inkább a fekete bőrt sminkelték le fehérre. A bulvár pletykákkal ellentétben nem volt semmiféle bőrfehérítő műtétje, mivel ilyen eljárás nem létezik, csak olyan bőrfehérítés van, ami mondjuk a szoli vagy napbarnaságot leszedi és kifakít. (Ázsiában népszerű kozmetikai beavatkozás)
2021. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom sokat tudsz Michael Jacksonról, akárcsak én, (nagy rajongója vagyok) és én úgy tudom, valóban sminkelték az elején, de végül orvosilag fehérítették a bőrét, hogy ne legyenek nagyobb barna foltok egyáltalán. Kicsik maradtak rajta.
2021. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!