Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom követni a trendeket?

Hogyan tudom követni a trendeket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy tudjam mi az Tiktok, Instagram, Facebook vagy mi az a Ügyfélkapu....Nem akarok lemaradni

2021. jún. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nézz utána. :)


Van egy csomó "trend", amit nem érdemes követni, mert inkább az a kínos, ha megteszed. A TT, IG, FB máris ilyenek. Az ügyfélkapu meg nem divat, hanem szolgáltatás.


Trendinek lenni nem trendi, az a trendi, aki nem trendi. :)

2021. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a bitcoin?
2021. jún. 27. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Wiki a barátod, ott részletes cikk van a bitcoin-ról.
2021. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is lemaradok a legújabb altcoinokról mire pumpol, ne aggódj!
2021. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beregisztrálsz rájuk, és használod.


Ill. Google a barátod!! 😉


Ügyfélkapud meg legyen, mert lassan mindent ott kell intézni, ami hivatalos ügy!! Sokkal gyorsabb, mint kormányablakban várni a sorodra...

Ezt is amúgy kormányablakban kell intézni. Nyilván viszed szépen az irataidat, de kb 5 perc alatt kész. E-mail címedre van még szükség azt hiszem, de nem is mondok többet... google, keress rá, nézz utána!!

2021. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!