Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerős valakinek az, hogy...

Ismerős valakinek az, hogy hiába célja ismerkedni nem tudja hogy kezdjen bele, nem talál szimpatikus embereket?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol. Az utcán akkor érdemes megszólítani valakit, amikor pl. nagyon keresel MEGHATÁROZOTT CÉLBÓL egy KONKRÉT intézményt, utcát és nem találsz oda időben.


Akkor az is elég, ha kevésbé szimpatikus az illető külsőre - a lényeg, hogy el tudja magyarázni a helyes irányt. (Ismerős legyen a környéken.)

2021. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
Ja. És mindig ràjövök, h egy, az egom és hiúsàgom àltal tàplàlt bevàsàrlólistàval nem lehet csajozni.
2021. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem sose jutott eszembe útbaigazítás kérdéssel ismerkedni, és nem csajozásról van szó, bár kinek mi a célja, nekem szimpla barátkozás.
2021. jún. 28. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha majd munkaképes korú leszel és nem élnek a szüleid, akkor magadat kell, hogy eltartsd.


Munkahelyet kell keresned és akkor rákényszerülsz az útbaigazításra, mert KÉSNI nem lehet a munkából!


1-es válaszoló voltam.

2021. jún. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet valami értelmezési zavarod van, vagy szimplán troll vagy, ez itt barátkozás és nem társkeresés kategória, és fogalmad se lehet arról ki mennyi idős. A munkahelyed meg eléggé fura lehet ha minden nap útbaigazitást kell kérned, vagy amnéziás vagy, a válaszod teljesen hasztalan és troll. Szálljon vissza rád minden negativitásod!
2021. jún. 28. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A hasonló érdeklődési kör és értékrend egy jó ismerkedési alap. Hol "gyülekeznek" a hozzád hasonlók? Ott a helyed.


Ez persze online nehéz, itt a legtöbben csak magukkal vannak elfoglalva. De IRL működik a dolog.

2021. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült közös érdeklődés alapján sem barátkozni. Én most jelenelg egy „feladtam” fázisban vagyok. Nincs se kedvem, se energiám, se időm 28 évesen újra ezzel foglalkozni.


Párom van, és vele sok a közös program, de nyilván jó lenne, ha tudnék mással is, más programokat szervezni, más közös érdeklődés alapján, de eddig nem volt ilyen ember, akivel élveztem volna hobbijaimat. Úgyhogy egyedül vagyok ezekkel. Amúgy nem különlegesek a dolgaim, sok ember szereti őket , csak nem én nem férek össze másokkal.

2021. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!