Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, hogy a férfiaknak is...

Mi az, hogy a férfiaknak is van joguk menstruálni?

Figyelt kérdés

Elég sok hülyeséget hallottam már életemben, de ez mégis kiverte a biztosítékot.


Mit gondoltok? Teljes agyhalál vagy valami betegség lehet a háttérben?


2021. jún. 28. 21:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
56%

Hol olvastad?

Nekem erről az jutott eszembe, hogy az agyament LMBTQ-lobbi pár hónapja nekitámadt J.K.Rowling-nak, a Harry Potter-könyvek szerzőjének, mert közösségi oldalán azt írta, hogy a "menstruáló emberek" kifejezés helyett lehetne azt írni, hogy "nők".

2021. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam. Annyit tudok, hogy pár éve kifogásolták a női higiéniai megnevezést mert kirekesztő a transzneműekkel szemben elvégre nők és nem használják ezeket
2021. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Sunshinedoll ***** válasza:
38%
#1 De miért? Csomó nő nem menstruál, egyáltalán nem fed át 100%ban a dolog. Ez most olyan, mintha azt mondanád, hogy a bogár helyett lehetne írni rovart. Nem, nem lehet. Nem ugyanaz a kettő csoport, hiába van átfedés. A mensturáló ember meg a nő nem jelentik ugyanazt.
2021. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
44%

3.


Attól még vannak menstruáló nők, nem tudom miről beszélsz.

2021. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
De ott a transzneműekre volt kihegyezve a felháborodás. Nem a kislányok és az idős nők képviselői tiltakoztak. (Egyébként biológiailag teljesen igazad van.)
2021. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%

Most jelentette be a az EU egyik fő szerve is, tehát Brüsszel, hogy ezentúl a férfiaknak is joguk szülni.

Gyönyörű világ lesz ez, nem!?

És sajnos én azt látom, hogy nálunk is, de még akár ha csak ezt az oldalt nézi is meg az ember, hogy elég sok az aberrált elmebeteg, akinek ez kifejezetten tetszik; akiknek minden tetszik, ami nem normális és ami sátáni.

2021. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
#4 Nem mondtam, hogy nincsenek, én azt mondtam, hogy a menstruáló ember meg a nők nem fednek át. Hol írtam, hogy nincsenek menstruáló nők? yilván vannak. Viszont sok olyan nő van, aki akármilyen okból nem menstruál, illetve vannak olyanok is, akik menstruálnak, de nem vallják magukat nőnek. És mivel az "ember" az akármilyen nevű felnőtt ÉS akármilyen nemű gyermek is lehet akik akrmilyen korúak és akármilyen egészséggüyi háttérrel rendelkezhetnek, így a mensturáló ember meg a nő kifejezések nem jelentik ugyanazt.
2021. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Tudnátok linkelni is?
2021. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
Miért? Manapság egy transznemű is menstruál aki férfi? Mindenki megbolondult?
2021. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%

Idiotizmus...

🤢

🤮

🏳️‍🌈


Itt arra gondolnak az EU-s „előrehaladottabbak”, hogy ha egy nő úgy gondolja, hogy holnaptól férfinak mondja magát, akkor ő onnantól lehet férfi (🤷‍♂️??), még akkor is, ha biológiailag továbbra is nő, tehát nem férfi (mivaan?? 🤯). Tehát megadják a jogot arra, hogy transziként mensizzen és gyereke is lehessen, és közben „férfi” lehessen a személyiébe írva. Nyilván ettől nem lesz férfi belőle, de szép is lenne az igazi férfi szülés...

[link]

2021. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!