Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magasan...

Mi a véleményetek a magasan funkciónáló autistákról?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest?

Mármint milyen szempontból?

2021. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó fejek, bírom őket.
2021. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Melyikről mi. Van, amelyik halálra idegesít, van amelyik szimplán nem izgat és van, akit kifejezetten kedvelek. Én enyhe aspi vagyok, szerintem a legtöbben ugyanígy vannak velem, bár elég sokan utálnak :D
2021. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában simán csak furának tartanak minket.


Annyira nem vagyunk különbözőek, hogy fogyatékosnak tűnjünk, ne tudjuk elintézni a mindennapi teendőket, viszont a társaságokba általában nehezen megy a beilleszkedés.


Igazából ez sokszor nem csak az adott auti személyen múlik, a legtöbb társaság nem befogadó, nehezen kezelik más szokásait, rigolyáit. Pedig én hajlandó vagyok alkalmazkodni. Általában kell is, mert mint írtam, annyira nem nyitottak az emberek felénk.

2021. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a benyomásom, hogy szegények két szék közé estek. Például túl normálisak ahhoz, hogy kisegítő iskolába járjanak, rehabos munkájuk legyen, de ahhoz már elég furák, hogy mindenhol akadjon olyan ember, aki kinézi, szekálja őket. És amilyen intoleráns, bunkó, álkeresztény országban élünk, minden oka megvan egy bármilyen téren fogyatékos embernek az aggódásra.


Nem mellesleg az autisták sem egyformák. Igen széles a sprektum. A magasan funkcionálók között is lehet Sheldon Cooper-től kezdve a tök átlagosnak kinéző Juliskán át, a party arc Pistáig bármi.

2021. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
5. Na pontosan így voltam az iskolában.
2021. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!