Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tette már tönkre az életed...

Tette már tönkre az életed valaki?

Figyelt kérdés
Teljes csődbe, lelkileg, anyagilag, bárhogyan. Mi a sztorid?
2021. júl. 5. 03:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsère nem. Na ès neked kèrdező?
2021. júl. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Lelkileg. Mondjuk én tehetek róla, szóval én tettem tönkre az életem :D


A sztori nagyjából az, hogy egy-két jobb életszakaszt leszámítva nagyon önbizalomhiányos voltam mindig, épp kezdtem volna kijönni belőle egy jó társaságnak köszönhetően így közel 30 év után, aztán váratlanul rámszóltak, hogy túl sok vagyok. Összetörtem teljesen, sosem voltam még ennyire mélyen.


Belegondolva, valóban sok voltam, úgyhogy az önbizalomhiány mellé még bejött a bűntudat és a szégyen is. Részben nagyon picit talán szerelmi csalódás is volt az eset.

2021. júl. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmaztak a szüleim egész gyermekkoromban. Szerintem leginkább ők felelősek azért, hogy egy idegroncs lettem.
2021. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A covid :D Viccet félretéve, ha emberekről van szó, akkor szerencsére nem. Remélem marad is így.
2021. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire még nem, max a szüleim miatt vannak gátlásaim, de teljesen padlóra még senki.
2021. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, de nem férne ki karakterszámban
2021. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso szerelem

Le szamoltam miatta

Depresszios lettem

Annyira nem volt senkim hogy szolni sem tudtam senkihez

Teljesen tonkre vagyok miatta ,tudja es meg sem probalt soha vigasztalni....

2021. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen tönkre nem, bár abban a szituban azt hittem, hogy de, már pedig ez történik.

Évekig voltam tagja az egyesületnek, mikoris elkezdtek kicserélődni az emberek, az újak közt pedig sok furkáló, kibeszélő és kétszínű volt. Nos, ők utáltak ki onnan engem, bár azért egy felnőttnek is köze volt hozzá.

Na, de a lényeg, hogy miután elmentem onnan, még szinte fix, hogy egy darabig téma voltam, mert az egyik új lány tesója (látásból ismerjük egymást) eléggé érdekesen méregetett engem múltkor.

2021. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!