Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gombod Edina Itt van Amerika...

Gombod Edina Itt van Amerika csatornáján miért csak a kedves kommenteket engedi ki?

Figyelt kérdés
Észrevettem már, hogy semmit nem lehet írni neki ha valamivel nem értesz egyet. Nem épp a nagy szabadságot hirdeti meg a toleranciát? Ehhez képest a legújabb videója alatti ömlengésnél odaírtam egy csajnak aki arról írt hogy de szuper ez az elfogadó USA hogy tud e róla hogy ott is kőkemény rasszizmus megy főleg a közép vidékem, persze ezt is törli Edina és nem engedi ki. Nem igazán értem, ha őt sértegetném vagy a gyerekét oké, de egy ilyenen mit kell törölni? Azt hiszem leiratkozok ahogy sokan mások is..
2021. júl. 5. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Gombos*
2021. júl. 5. 22:37
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Sznob pitsa, akinek a tökéletesre festett életében egyetlen negatív megjegyzés sem szerepelhet. Súlyos bajaik lehetnek ha ez kell neki hogy idegenek írják folyton a "jajálomcsaládgyönyörüekvagytok" szövegeket. Valamit kompenzál........Akinek ez még nem esett le az nagyon buta. És csomó kommentbe ő beszéli bele hogy beszóltak neki visszaválaszol bunkón aztán ha rászólnak mit bunkózik akkor azzal jön hogy jaj semmi bunkót nem írt ne sértődj meg ne játszd a fejed meg ne magyarázd bele hogy bunko volt. Pont ő sértődik meg mindenen........Nevetséges egy nő lett belőle, olyan kínos amiket ír kommentben.
2021. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tvzett a nő:D

Pont leszarják a véleményed, nekik ez csak pénzforrás...

2021. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért törölget össze vissza ha nem érdekli?
2021. júl. 5. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Mert az a csatorna az övé, saját maga csinálja a videókat a saját életéről, és tapasztalatairól, (nem pedig másokéról)és szeretné ha ez egy pozitív élmény lenne számára.

Van egy rakás ember aki azt hiszi, hogy a világon minden egy meghívás arra, hogy kötözködjön, beszóljon, és ami a legrosszabb, azt hiszi hogy a véleménye számít a világon bárkinek is.


Képzeld ezt úgy, mintha vadidegeneket hívnál meg a saját lakásodba. Hogy szeretnéd, hogy viselkedjenek ezek az emberek? Panaszkodjanak mindenre (a lakásod berendezésére, arra, hogy mit szolgálsz fel, arra, hogy miről beszélsz) vagy akarjanak vitatkozni, tudjanak jobban mindent nálad; vagy pedig legyenek kedvesek, udvariasak, és ne hozzanak szóba kellemetlen dolgokat?


Edinának ráadásul tévés karrierje is volt, szóval nincs hozzászokva ahhoz, hogy az országban mindenki rázúdítja a véleményét.


Engedd el. Garantálom, hogy nem azon múlik a világ sorsa, hogy Edina csinál-e egy mélyenszántó társadalmi elemzést az USA demográfiáiról.

Azt amúgy is tudjuk, hogy vannak gondok kint (mindenhol vannak) de az a youtube csatorna nem erről szól.

Arrol meg nem is beszélve, hogy konkrétan nincs remény az emberiség számára, ha a hírességektől várjuk, hogy felvilagositsák a népet a különböző társadalmi problémákról.

Rubint Rékának nem kell a body positivity szószólójának lenni, csak azért, mert néha ugrál a tv-ben. Edinának nem kell felnyitnia az emberek szemét a rasszizmusra, csak azért mert Amerikában van.

Azt sem kell árgus szemekkel nézni, hogy melyik celeb nem változtatta meg a profilképét szivárványosra júniusban.

2021. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem is kellene egy hamis látszattal etetni az embereket, mert ő is tudja hogy rengeteg buta, tájékozatlan ember van, akik megnézik a videóját és annyit vonnak le belőle, hogy ott minden csodaszép, minden tökéletes, itt mi Európában meg elmaradva élünk társadalmi problémákkal. Ha hozzám vendég jön akkor nem adom a tökéletest, nem bérelek takarító céget előtte nap és vetítem azt, hogy nekem gyerek mellett is csilivili a házam, te meg szégyelld magad, hogy te nem tudsz ilyen tiszts kecóban élni vagy nem rendelek 5 fogásos menüt és adom elő hogy én csináltam. Tehát őszinte vagyok a vendéggel, megmondom neki azt is, hogy kicsit sós lett a leves, elrontottam.. És ha valaki azt mondja hogy tervezünk e még felújítani akkor ezt egy normális kérdésnek veszem, nem ugrok a torkának hogy mit sértegetsz engem, azt mondod csúnya a házunk? Vagy megmondom őszintén hogy sajnos zajos a szomszéd vagy azt hogy hangos a közeli főút, nem vetítem azt hogy ez maga a paradicsom, hogy képzeli bárki is hogy itt probléma van bármivel is.
2021. júl. 5. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem azok nem kritikus, hanem gyulolkodo, gyalazkodo kommentek.
2021. júl. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Kiteszi az életét, vagyis a látszat életét (dehogy csak magát, a gyerekeiét is) a kirakatba. Tehát nem olyan, mintha valakit meghívok a házamba és azt leszólják, hiszen, ha vendéglátó vagyok, akkor valóban nyújtok valamit a vendégeimnek, amiket amúgy megválogathatok, de ő nem nyújt semmit a magamutogatóson kívül, sőt, számít a youtube-os reklámpénzre is, amit a nézők dobnak össze.

Az a helyzet, hogy ez sokaknak tetszik majd, de sokaknak irritáló lesz. Oké, nem muszáj nézni, csak feldobja a youtube időnként, a szolidnak nem mondható, kifejezetten harsány, feltűnő előlapokat a videókhoz.

Kettő motivációt gondolok a háttérben: 1. így akarja saját magának is igazolni, milyen boldog és nagyszerű élete van. (Vagy valóban van egy feltűnési mániája, lehet akkora sztárnak képzeli magát, hogy szinte feladatának érzi az otthon maradt szerencsétleneknek megmutatni, ő milyen gazdag és kényelmes életet él? - mert ugye rengeteget dolgoztak kint, hogy ezt elérjék és ez bárkinek lehetséges, aki kimegy, természetes, hogy 5 év alatt eljut erre a szintre. Jah... Csak ezt a hamis képet ne festené.

2. Azt gondolja, ő ebből előbb-utóbb megél egy bizonyos nézettség után... Vagy valamilyen vállalkozást tervez, mit tudom én, Magyarországon is elérhetővé tesz valami amerikai hülyeséget, amihez megcsinálja előtte a reklámot, még ilyesmire gondolok, hogy ezzel alapozza a karrierét.


Hogy miért nem csinálja? Azért biztos nem, mert annyira szeret minket, hogy ezzel ő szórakoztatni akar, ha már itthon maradtunk ebben a kilátástalanságban, legalább hetente nézhessük nyálcsurgatva a nagy amerikai álmot, mert Edináék gondolnak ránk! :D


Kérdésre visszatérve, nyilván azért törli a negatív kommenteket, mert ez a legegyszerűbb. sokkal nehezebb lenne figyelmen kívül hagyni, vagy esetleg megválaszolni és megvédenie magát, ha úgy érzi, a kommentelőnek nincs igaza. Meg az is elképzelhető, hogy gyalázkodó kommenteket is kap, azokat valóban szó nélkül törölni kell, bár azt figyeltem, bármi más észrevételt is töröl, ami nem úgy kezdődik és végződik, hogy "ti vagytok a legcsodálatosabb család a legcsodálatosabb élettel".


Nekem az nagyon taszító, hogyan rángatja bele ebbe az egészbe a gyerekeit...

Viszont van egy remek módszer, ha zavaróak. Gyorsan le kell íratkozni, nem kell őket nézni. De marad táboruk bőven, nem kell félni, megvan itthon az a réteg sajnos, aki bedől ennek a csillvillnek és tátott szájjal figyeli, hogy "bezzeg az Edináék, bezzeg Amerikában..." Pedig már ugyanez a szar megvan nálunk is. Sajnos...

2021. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Leszarja a velemenyed. Csak a penzt latja a YouTube-ban
2021. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!