Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Farkas Timi? Mitől...

Ki az a Farkas Timi? Mitől híres? Mi a foglalkozása?

Figyelt kérdés
Hallottam párszor, hogy Farkas Timi, de az ki? Most néztem utána, annyit látok, hogy instagramon 400ezren követik. Ez szép és jó, de amúgy ez ki?

2021. júl. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen youtubera csinált videókat magáról, semmi extra témái nem voltak, egy egyszerű kislány volt, aki mára egy magamutogató "nagy" nővé vált.


A régi youtubeosok már mind instán influenszerkednek.

2021. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem annyira tartozik ide,de szerintem annyira csúnya..az a kacsa száj + undorító szemöldök (mert egyáltalán nem néz ki természetesnek és a formája is nagyon csúnya semmi átmenet),nagy fej jaj istenem ha úgy néznék ki mint ő nem is tudom mit csinálnék

Én rosszul vagyok a fejétől

2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szanalmas senki. Halistennek ha jol tudom,megszunt a youtube csatornaja,ami igazan jo dolog. Mostmar instan nyomtja a bizniszt,es sajnoa vannak ra vevok is... Szerintem az a lany egyenesen karos a gyerekekre,marpedig legtobb kovetoje gyerek,kamasz. Kacsaszaj,mellkissebbites,aminek a vege implantatum lett stb,stb meg csak szanalmasabba teszi az egesz szemelyet. Egy szoval: egy senki.
2021. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert riban.c.
2021. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!