Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem oltattam be magam, ciki...

Nem oltattam be magam, ciki ha tömegben (buszon pl.) felveszem a maszkot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oltásellenes és be fogom oltatni magam, csak kivárok, hogy van e értelme az új variánsokkal szemben, hányszor kell oltatni, milyen mellékhatások vannak stb. Szerintem itthon is be fog indulni a delta variáns (lehet már itt van) én meg nem vagyok beoltva. Nem tudok róla, hogy lenne komolyabb betegségem, 35 vagyok. Szerintetek kinéznek, ha tömegközlekedésen, amikor nagy tömeg van felveszem a maszkot. Nem hiszem, hogy kórházba kerülnék, ha elkapnám, de ki a franc akarja ezt elkapni.

2021. júl. 9. 11:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Szia, én is hordom még. Főleg, hogy csomoan elkezdtek kohecselni. Több embert látok maszkban a buszokon, senki sem néz ki minket :) en is így vagyok az oltassal. Én átestem a betegségen májusban aztán szeretném előtte kivizsgaltatni magam.
2021. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Elég sokáig hordtuk a maszkot. :D

Már mindenki megszokta. Van aki hordja még és van aki nem. Nincs benne semmi fura ^^

2021. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Én be vagyok oltva. Hordom. Legalább nem szólít le annyi ismerős
2021. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem ciki, én is hordom. De így is félek, hogy valaki majd beszól.
2021. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Igazándiból csak hülyeség. A maszkkal nem magadat véded!! Hanem a többieket. Max a többi oltatlannak teszel szívességet, hogy őket nem fertőzöd. De mivel azboltottak továbbra is elkaphatják a vírust, és továbbadhatják (csak az ő szervezetük ugye már ellenáll), így a te maszkajaid nem osztanak, nem szoroznak. Nem számít.
2021. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem ciki.

Ezer és egyféle élethelyzet van. Van, aki pl. hiába kapott oltást, kevés ellenanyagot termel a szervezete, mert olyan gyenge az immunrendszere. Neki kifejezetten ajánlott hordani.

2021. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%
Még kb. 10 évig nem dőlhetünk hátra! A vírus itt fog velünk élni. Ha nem vagy felelőtlen hordod a maszkot akár lakáson belül is.
2021. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem ciki, jó páran hordják még.
2021. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
#7: veled sem élnék egy háztartásban.
2021. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%

A szüleim és én is hordjuk még, de nem csak megszokásból. Ők idősebbek már, és féltem őket, így én elsősorban miattuk hordom. Ők pedig, hiába oltottak, nem szeretnének kockáztatni.

Elég sokan kezdtek köhögni felénk is, szóval nem most szokunk le a maszk viselésről..

Nem érzem cikinek a dolgot, és szerintem neked sem kell így érezned. Páran megbámultak minket eleinte, beszólás nem volt, de már itt is egyre többen viselik őket újból.

2021. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!