Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Városi bringázáshoz ciki...

Városi bringázáshoz ciki biciklisnadrágot felvenni? Nem látok kb senkin. Ha meg felveszek, mindenki megbámul.

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
24/F
2018. máj. 21. 21:35
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Trekkinghez, városi keróhoz szerintem furcsa, outinál meg alap :D Egyébként meg: ahogy neked a jobb, a többi le van szaharva.
2018. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát cikinek nem ciki szerintem..bár kemping biciklin furán néz ki :)

Meg nem tudom mit jelent a városi tekerés..én pl 100 km alatt nem nagyon hordom. Mert ha jól be van állítva a bicikli akkor rövid távra nem kell pelenka. De ahogy érzed..ha neked úgy jó akkor vedd fel a sarki boltig is. Nem kell másokkal foglalkozni

2018. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szlory ***** válasza:
56%

Pont annyira ciki, mint sportgatyában mozogni a városban.


Értsd: ha sportként teszed, egyiken sincs mit bámulni. Ha csak azért, hogy ellötyögj A-B között, akkor meg értelmetlen és akár ezért (is) bámulhatnak.


Minek a bringás gatya betétje, ha összesen 5km-t vagy a nyeregben? Minek a gatya aero és izzadtságelvezető hatása, ha nem tempósan haladsz?


Ha a táv és/vagy sebesség tehát indokolja, kevesebb bámulásra kell számítanod - és azok is csak teljesen alaptalanok lehetnek.


Saját példámnál maradva én 10km-t is többnyire ilyenben teszek meg - viszont a fővárosi piros lámpákkal és állóidejükkel együtt 19-24km/h átlaggal. Így is párásak a tojások a főzőidő végére :D

2018. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

10 km-t szoktam menni egy irányba, én is kb 20 km/h átlagsebességgel (aminek kb a fele lámpánál állás). Szóval nem egy nagy táv, és nem is hajtok túlságosan.

Nem a kényelmes ülepe miatt hordom, hanem mert az alsónadrág + izzadság rendesen kidörzsöli a combomat. Egy idő után baromira idegesítő. Főleg h még futni is szoktam, rendszeresen. Plusz a golyókat is féltem.

2018. máj. 23. 18:43
 6/13 suffy válasza:
50%

Pont erre találták ki az utcai bringàs nacit. Pl decathlon. Bellül betétes stretch, kívül normál rövidnaci.

Én a szoknyàs verziót használom.

2018. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hpm válasza:
Nekem a párom anno úgy hordta, hogy bringás naci és rá egy rövidnadrág (ilyen utcai oldalzsebes). A bringás nacinak max csak a szára lógott ki.
2018. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem nem ciki. Ha néznek, azért lehet, mert jó alakod van.
2018. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Röcsögei Péter válasza:
0%
110 kilósan én biztos nem hordanám. Boxeralsó fölött laza vászon bermuda, vagy télen katonai gatya, alatta termó, ami nem szakad le rólam 100 km-en. "B-zisan" néz ki a biciklis nadrág, és egész gyerekkoromban b-zinak tartottak, mert nem a sport, hanem a tudományok érdekeltek. Utálom a b-zis dolgokat.
2018. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Divatból, vagy "menőzésből" ciki felvenni, de ha szükségét érzed, akkor nem. A sisak viselése is ciki, de balesetkor életet menthet.
2018. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!