Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Noryna Diamond...

Mi a véleményed Noryna Diamond-ról?

Figyelt kérdés

#Diamond #Noncsi Kollins
2021. júl. 9. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Linkelj valamit, amiről véleményem lehet!
2021. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy vagy nem tudja eldonteni, hogy most nokent vagy ferfikent akar elni vagy valamit nagyon elcseszett utkozben, mert ranezesre semmi noiesseg nincsen benne.
2021. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Tiktokon szembe jott velem mar parszor.

Alapbol nekem nincs azzal bajom, ha valaki transznemu, de o olyanokat csinal, hogy azt hazudja, hogy terhes, azt is eljatszotta mar parszor, hogy rakos, illetve azt is, bevonva a haverokat, hogy meghalt.

Az ilyen ember beteg.

2021. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szinten van nekem mint a bishbarbie. Nincs gondom a transznemuekkel de azert ne legyen mar ekkora arcuk.
2021. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Atya jó isten, milyen beteg emberek vannak itt, hogy egy ilyen valakivel foglalkoznak egyáltalán.
2021. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azt sem tudom, hogy ki az!

A Jutubon láttam egyszer-kétszer a nevét, de nem néztem meg, hogy pontosan miről van szó.

Gondolom ez is valami 5 perces sztár, nem?

2021. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami mentalis problemaja tuti van..
2021. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy hányingerkeltő undorító pöcs és férfi marad élete végéig
2023. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az, akinek megfordul a fejében, hogy valami másnak érzi magát, mint aminek született, általában nem rendelkezik valami fényes múlttal. Lehet akár az is, hogy egy fiúgyermeket anyja egyedül félre nevelt, vagy akármi, de előzménye biztos, hogy van. Ilyen "érzésekkel" nem születik senki. Azzal valami olyan történt, ami traumatizálhatta. Ezzel nem védeni akarom ezt a szerencsétlent. Ha így érez, tegye nyugodtan, de tartsa távol magát az én életemtől, én sem dugom az enyémet az ő orra alá.
dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Romungró.
ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!