Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralt valaki Törökországban,...

Nyaralt valaki Törökországban, Antalya városban az Anabelle Diamond Annex hotelben? Ha esetleg igen, akkor leírná véleményét?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 08:57
 1/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂 valószínűleg analfabéta😂😂😂
2018. júl. 4. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnapi beharangozómban ígértem neked 818 hiteles vendégértékelést, amit mivel saját bevallásod szerint is analfabéta vagy, nem találtál meg: [link]
2018. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy!Ezeket mind már rég megtaláltam. De mivel írtam, hogy az Annabella Diamond Annex hhotelről érdeklődnek, amiről nagyon kevés vélemény volt, emiatt bátorkodtam kiírni ezt a kérdést, hátha idén járt már ott valaki és mesélne pár tapasztalatot.

Az ilyen kedves kommentelők pedig inkább kerüljenek, mert sokmindenre nem megyek velük, azonkívül hogy lehülyézik a másikat


Szép napot!

Soha nem tudnék így reagálni egy érdeklődő ember kérdéseire! De hálistennek mindannyian más emberek vagyunk!

2018. júl. 5. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A demokrácia lényege az, hogy mindenki olyan hülye marad, amilyen akar. És ezt te szó szerint betartod. Ott a nyomorult 818 értékelésed, fentebb... Csak annyi eszed sincs, hogy megértsd, ugyanarról a hotelről beszélgetünk. Sőt, épp annyi eszed van, hogy utazási irodával mennél.

Megérdemled.

2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt inkább hagyjuk. Mert le tudok e is menni alpári módban.Alacsonyabb kategóriába van besorolva... De nem is értem mit magyarázkodok itt egy ......

Légyen szép napod!

Boldogíts mást a hozzászólásaiddal, amit igy látom az értékelésed alapján, mások sem nagyon szívlelnek.

2018. júl. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!