Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életedben,...

Van olyan ember az életedben, aki feltétel nélkül szeret?

Figyelt kérdés

A következőkre gondolok: meglátja benned a jót, és azokat a tulajdonságaidat, amiket más nem is vesz észre, meghallgat, hagyja hogy kibontakozz, teljesen önmagad lehetsz mellette, nem kritizál, hanem szereti és elfogadja a fura szokásaidat, nem kell bizonyítanod, sem teljesítened, hogy elég jó vagy, tudtok együtt felhőtlenül nevetni a legrosszabb napokon is, tudja, hogy mit szeretsz, és örömöt akar neked azzal okozni (pl. meglep apróságokkal, ami lehet akár egy könyv, amit szeretsz, egy vonatjegy, vagy azt a zenét kapcsolja be, amelyikről tudja, hogy a kedvenced).


Van ilyen ember jelenleg az életedben?


2021. júl. 9. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nincs, és ha tényleg ilyen lenne, két hét múlva amúgy is lerázna hehe
2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Van. A Feleségem, akivel több, mint 23 éve ismerjük egymást és három éve házasodtam össze. Ő feltétel nélkül szeret, - ezt már számtalan alkalommal bizonyította előttem annak ellenére is, hogy nem vártam el soha tőle. Komolyan írom, nem tudom, hogy mi lesz velem, ha esetleg elhalálozik, - mert vagy meg fogok zakkanni vagy kinyírom magamat egy bizonyos idő után, ha ez meg történik.
2021. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Van, kisgyerek korunk óta a legjobb barátom, már a 30-hoz közeledünk. Rengeteg nehézségen mentem keresztül, ő volt mindig az egyetlen, aki sosem tágított mellőlem, akkor sem, mikor mindenkit el akartam taszítani és a családom is elhátrált. Nem mindig tökéletes, nem mindig tudja, mit kell mondani, de soha egy perce nem kell kétségbe vonnom, hogy kitart mellettem és ez mindennél többet ér. Természetesen ő is ugyanerre számíthat tőlem.
2021. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Bárcsak megismerhetnék egy ilyen lányt. :) A korábbi kapcsolataimban ezt még sosem tapasztaltam meg, egyedül édesanyám szeret önzetlenül, és ezt sok ember későn ismeri fel, hogy nem törődött eleget a szüleivel, amíg még nem volt késő.
2021. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én eddig többnyire azt tapasztaltam, hogy elfogadnak, de nem is kifejezetten rajonganak így értem. Ez jó szó? Ugyanis nem várok el csodálatot, hanem amit leírtam az számomra a szeretet. Ismertek jobb szót, mint a rajongás?
2021. júl. 9. 23:16
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
2021. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs, még olyan sincs, aki csak úgy normálisan szeretne. Nincs senkim.
2021. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek kérdező, de talán túlgondolod nem? Szerintem vannak akik feltétel nélkül szeretnek téged is.
2021. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
A ferjem ilyen. Pedig megcsaltuk egymast hosszu evek soran. Ez benne a csapda, legjobb baratok, sziami ikrek vagyunk, pedig ferfi-no kapcsolatnak mar reg nem nevezheto.
2021. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a párom ilyen, és az apám.
2021. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!