Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel teszed jobba a vilagot?...

Mivel teszed jobba a vilagot? Van -e ilyen torekvesed? Mit teszel annak erdekeben, hogy ha meghalsz, jobb legyen a vilag, mint elotted, vagy legalabb jo nyomot hagyj magad utan? Milyen jocselekedeteket szoktal veghezvinni? Gondolkoztal mar ezen?

Figyelt kérdés

Ha semmi ilyet nem tesz az ember, akkor vegulis mi ertelme van az eletenek?

En mindenfelekeppen arra torekszem, hogy valahogy segitsek masokon, vagy valami jot tegyek az eletben, de ennek az utjat-modjat nehez megtalalni.pl. adomanyozni szoktam eleg surun penzt, vagy targyakat. De pl. az hogy szemelyesen pl. Onkenteskedjek, az nem ferne bele az eletembe.Te hogy csinalod?



#jo cselekedet
2021. júl. 11. 00:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Rájössz majd ha lesz gyereked, hogy ő az életed értelme.
2021. júl. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
11, tehát akinek van gyereke az már nem is tehet jót senki mással, nem törekedhet arra hogy jobb hely legyen a világ?
2021. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Minimális emberi kapcsolatot létesítek az emberekkel.
2021. júl. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
csak az ég óvjon meg mindenkit azoktól akik megváltót akarnak játszani...
2021. júl. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%
14, ja, sokkal jobb aki áttapos rajtad, mint aki kedves és segít neked, ugye?
2021. júl. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Szabadidőmben állatokat mentek.

Menhelyen önkénteskedek.

Igyekszem minél kevesebb szemetet termelni.

Nem fogok soha gyereket vállalni = nem járulok hozzá a túlnépesedéshez.

2021. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

15

mert csak ez a két opció van ugye? a szuperhős aki megmnt meg a szupergonosz aki mindenkit eltapos... nem egy marvel filmben élünk.... szerencsétlen

2021. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Van ket gyerekem.


En is probalok, minnel kornyezettudatosabban elni, es megnezem honnan van az elelmiszer, jovore indul a kiskert projektem is. Allat befogadassal probalkoztam en is, de kudarcba fulladt.

Van aki felre ertett, nem az szamit, hogy ugymond emlegessenek, vagy odakat zengjenek az emberrol. Azt hiszem ez inkabb egy belso igeny, es pl. nalam evek ota fennal ez a gondolat, pont azota tobbek kozt miota gyerekeim vannak, tehat nem egy hobort.

2021. júl. 11. 23:18
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
A mai napig keresem a választ, hogy ez hogyan sikerülhet. Túl kicsi porszem vagyok a gépezetben, hogy kardinálisan változtassak a rossz dolgokon. Próbálok nap, mint nap helyesen cselekedni, egyszer futás közben -10 fokban este 11 után észrevettem egy fal mellett öntudatlanul álló embert, nem volt nálam telefon de a közelben volt egy rendőrautó, odaküldetem őket az illetőhöz, több alkalommal is hívtam ki mentőt rosszul lévő hajléktalanhoz, illetve egy alkalommal magam cipeltem be egyet a sürgősségire.
2021. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

17, anyukád a szerencsétlen amiért ilyen megkeseredett, másokat sértegető, rosszindulatú, primitív gyereke lett :)

Pontosan a magadfajták teszik rosszabb hellyé a világot.

2021. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!