Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Varga Irén hogy maradhatott...

Varga Irén hogy maradhatott felkapott?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtti felkapott trashek néhány hónap után eltűntek, mert senki le se szarta már mivel próbálják magukra terelni a figyelmet, de most ami engem rohadtul érdekel az az, hogy varga irén aki egyértelműen jelenleg a legnagyobb trash a magyar interneten, hogy érdekelheti továbbra is az embereket?? Hogy az istenbe nem tűnt már el ennyi idő után? Továbbá arra is kíváncsi lennék, hogy azok akik ennyi idő után is adják alá a lovat pusholják hogy jó amit csinál, nem érzik magukat féregnek? A nő teljesen bolond és elhiszi hogy egy sztár, de előbb utóbb minden trash lecseng és szerintem az számára krva nagy trauma lesz hogy a könnyen jött népszerűsége hamar eltűnik
2021. júl. 11. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Attol függetlenül, hogy trash kategória, folyamatosan megújul, nem csak énekel vagy táncol, hanem főz, sminkes videókat csinál stb..

Igazából azt csinálja amit azok az igazi fennmaradó sztárok: állandóan "felülmúlja önmagát"

2021. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Molnár Krisztián is már ezer éve jelenség, és még mindig vannak követői.
2021. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Én azt tudom, de konkrétan ezek a videók egy az egyben ugyan azok, 0 a tartalom. Szerintem a megújulás olyan pl. YT csatornáknál lehet, akik tényleg értékes tartalmat gyártanak, és egy irányváltással már más a content. Irénke pedig ugyan azt csinálja, hülyét magából csak a helyszín más.

2. Molnár Krisztián azért már messze nem akkora követőtáborral rendelkezik mint pl 4-5 éve. Úgy tudom YT csatornáját le is törölték.

2021. júl. 11. 11:58
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig csak itt olvasok róla. Nem láttam egy videójàt sem és nem is akarom.
2021. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Irénke álma és főzőműsorai egy nagy bedobás lett. Rengeteg híres youtuber reakció videót csinált belőlük, ezért lett felkapott.


Nem önerőből szerezte azt a sok követőt hanem más segített neki. Én is így tudtam meg, hogy ő létezik.

2021. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről Bíró Mari jutott eszembe. Ő akkor lett felkapott amikor a tangás főzővideóját kitette. Utána egy darabig tartott a népszerűsége de miután hanyagolni kezdte az instagramot és a YouTubera ment át elveszett ez a népszerűség. Irén nagyon jól használja (persze tudat alatt) a Tik-Tokot ott minden baromság amit művel állandóan foryouban van. Plusz amit YouTubeon csinál is elég szórakoztató. Tudom, hogy egy nagy trash de néha olyan jókat nevetek a hülyeségén, hogy nem igaz. Szerintem azért tud ilyen sokáig fent maradni mert már van mögötte valaki aki irányítja a dolgokat nem csak úgy random csinálja.
2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os én is erre gondoltam, sőt szinte biztos hogy vannak mögötte. Én még így a kérdés mellett zárójelben arra lennék kíváncsi ki veszi fel a videókat amin ő és a férje vannak :D ki az a szerencsés akinek ez a dolga hogy őket követi
2021. júl. 12. 01:53
 8/10 anonim válasza:
100%
Nálunk az osztályba múlt tanévben (7.-BEN!) volt nagyon felkapott. Mindenki nézte és jót szórakoztunk, de mintha egy idő után már nem volt olyan vicces, sőt inkább teljesen hülyét csinál magából. De ameddig ő és a nézői élvezik, addig szerintem semmi probléma hogy a full idiótát játsza. Nekem személy szerint nem tetszik, vagy beleuntam, vagy tényleg nincs bennük semmi jó.
2021. júl. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy maradt ilyen felkapott, hogy a sok primitív ember elhiszi, hogy nem színjáték a mostani csatornája...
2021. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Varga Irén hogy maradhatott felkapott?" Ugyanúgy ahogy Elek Mester Zoltán (E'ek Zott'án).
2022. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!