Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szomorú vasárnap zenénél...

A szomorú vasárnap zenénél hány öngy. beszélhetünk?

Figyelt kérdés
csak az 1930-as években 19-et írnak (tudom hogy van aki elhiszi van aki nem) engem a számok érdekelnek hogy mennyiről beszélhetünk külföldiekkel együtt főleg amcsik

2021. júl. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell érteni? Ezt a számot hallgatták miközben öngyilkosok lettek? Vagy elég csak azt nézni hogy ki ölte meg magát véletlenül pont vasárnap? Esetleg ennek a számnak a hatására találta ki hogy "na én most megölöm magam"?

Nem értem ezt hogy lehetne számon tartani, sokszor azt sem tudni hogy miért ölte meg magát, nemhogy még azt hogy mi volt az akkori kedvenc zeneszáma....

2021. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 az eredeti dal, amit még nem hallgattam, nem is találtam meg, az sok emberből azt váltotta ki, hogy öngyilkos lett. A kérdező gondolom ezekre a számokra gondolt.

(Én se tudom, csak annyit hogy sokan)

2021. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

én a Take your time do it RIGHT szam című szamot hallgatom.

minek sajnaltassam magam?! a felfogásom úgy van, hogy inkább igy biztatom magam, hogy vegre nyugodt lehetek. Boldog Bundyval.

ilyen hulyesegre ki lesz ongyilkos?????

(bocsika emberek nem tudok aludni 3 napja

2021. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!