Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülök, hogy a barátnőm egy...

Örülök, hogy a barátnőm egy "gagyibbért" hagyott ott?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel nagyon jól elvoltunk és mindent megadtam neki amit lehetett. ^^

Természetesen tudom min kell változtatnom, de most nem ez a lényeg.

Pár hónapja még mindig vágyom rá és még mindig szeretem. ^^

De most kiderült, hogy ki miatt hagyott ott 😂

Egy ilyen tipikus bulizós, semmirevaló fiúért. :P

(Nem a buli miatt semmire való.)

A lényeg, hogy én sokkal jobb fogás voltam mint az a srác és ezért most tökre örülök neki. ;0

Nem egy jobbat talált mint én és azért dobott. Hanem egy rosszabbat.


A lényeg, hogy volt már veletek ilyen? Elhagytak egy másikért és utána csak röhögtetek, hogy most komolyan ezért? Ki is ábrándultam a lányból, hisz aki nem tud az értékek között különbséget tenni attól nem lehet sokat várni.

A különbség köztünk olyan mint a középkorba a nemesek és a kocsmába járó parasztok között. 😂

Sokkal inkább ráfeküdtem az alakulásomra minden téren, hogy fejlődjek, hogy megfeleljek, hogy jobb legyek mint az a másik fiú. És erre kiderül, hogy már alapból jobb vagyok minden téren. Persze nem hagyom abba a dolgokat, de ez megcsapott.



2021. júl. 12. 12:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Még mindig nem ilyen vagyok mint itt tehát a személyiség kiismerés kapásból hibás. ^^

Vicces, hogy az emberek rögtön ítélkeznek első benyomás alapján, aztán egy találkozó alkalmával meg csak néznének, hogy mi a fene van itt :0

Hisz ő nem ilyennek gondolta. ^^

De ez ilyen tipikus átlag ember gondolkodás szóval nem hibáztatok érte senkit. A kérdés viszont, még mindig nem ez volt. Természeteeeeesen a valóságban semmi egót nem mutatok. De azért van magabiztosságom.

2021. júl. 12. 13:48
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem is elhagyott egy pasi mostanában, aki nekem a mindenem volt. Lecserélt egy 15 éves kis pi csàra(már nem az ő korosztálya lenne abszolút), én 21 vagyok, ha nem én kellek neki, hanem valami kis liba menjen, jó utat. Meg vagyok bolondulva mióta kidobott, de valahol tudom, hogy ha neki ez kell, akkor ő is ennyit ér.

Úgy látom ezzel te is így vagy. Örülj, hogy megszabadultàl tőle, majd jön jobb.

2021. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyi már, kicsi trollocska. Tudjuk, hogy nincsen ekkora arcod az életben és csak neten provokálsz. Pontosan értjük. A kutya nem nyalja be, hogy játszod itt neten a ratyi kis hlyegyereket, az életben meg néznénk csak, hogy "kiezacsávó". Láttunk már eleget az ilyenekből, köszi.
2021. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen 12 -es pontosan. ^^


Nyugi 13-mas. Ne húzd fel magad egy névtelen oldalon tök feleslegesen.

2021. júl. 12. 13:56
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem húztam fel magam. Ahhoz ez gyenge provokáció. Csak közöltem, hogy próbáld újra, mert ez így szr.
2021. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nyugi, a kérdés komoly. Ha te nem éltél át ilyet szia? ;P
2021. júl. 12. 14:07
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jofogas. LOL. Beleszeretett. Szikra, bizserges, szerelem, gerjedelem, ennyi. Rossz lesz, elmulik? Lehet. De ez van, az emberek barmit megadnanak ezert az erzesert.
2021. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
oké
2021. júl. 12. 14:46
 19/21 anonim ***** válasza:

Na, kedves kerdezo, most megsajnaltalak, ezzel a vegso valasszal. Persze, hogy pocsek erzes. Nagyon nem irigyellek. Persze, hogy az ember kapaszkodni akar valamibe, amit utalhat, kirohoghet.

Na, hat valami jobbat kivanok.

2021. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2021. júl. 12. 19:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!