Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülök, hogy a barátnőm egy...

Örülök, hogy a barátnőm egy "gagyibbért" hagyott ott?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel nagyon jól elvoltunk és mindent megadtam neki amit lehetett. ^^

Természetesen tudom min kell változtatnom, de most nem ez a lényeg.

Pár hónapja még mindig vágyom rá és még mindig szeretem. ^^

De most kiderült, hogy ki miatt hagyott ott 😂

Egy ilyen tipikus bulizós, semmirevaló fiúért. :P

(Nem a buli miatt semmire való.)

A lényeg, hogy én sokkal jobb fogás voltam mint az a srác és ezért most tökre örülök neki. ;0

Nem egy jobbat talált mint én és azért dobott. Hanem egy rosszabbat.


A lényeg, hogy volt már veletek ilyen? Elhagytak egy másikért és utána csak röhögtetek, hogy most komolyan ezért? Ki is ábrándultam a lányból, hisz aki nem tud az értékek között különbséget tenni attól nem lehet sokat várni.

A különbség köztünk olyan mint a középkorba a nemesek és a kocsmába járó parasztok között. 😂

Sokkal inkább ráfeküdtem az alakulásomra minden téren, hogy fejlődjek, hogy megfeleljek, hogy jobb legyek mint az a másik fiú. És erre kiderül, hogy már alapból jobb vagyok minden téren. Persze nem hagyom abba a dolgokat, de ez megcsapott.



2021. júl. 12. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem rosszabb xD Szánalmas amúgy ez a viselkedés, és nem, nem nő vagyok xD

Nem vagy rendben magaddal xd

2021. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt, hogy szakított velem, aztán pár hétre rá összejött egy fiúval, aki néhány hónap múlva dobta. Na, visszakapta az élettől, gondoltam magamban.
2021. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Jobb a szex a másikkal.
2021. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a kérdés nem utal arra, hogy intelligens vagyok. 😂

De névtelenül feltehetem. Amúgy egy gentleman vagyok ^^

2021. júl. 12. 12:47
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

^^ - 31 éves nő vagyok, utoljára talán 15 évesen használtam ezt. Egy fiútól nemááár.

Se ezt a nagyképű dumát, mert ezt sem szeretik a lányok. Valamiért mégis csak ő kell neki, valamiért jobbnak látja. Ha rendben lennél önmagaddal, akkor nem lennél egy ilyen kárörvendő kis fsz. Főleg, hogy neked aztán végképp nincs mire, mert még mindig te vagy az, akit dobtak. Csak a büszkeséged serti, meg a kis egodat, hogy szerinted rosszabb a gyerek. A csaj szerint, aki után epekedsz, na szerinte meg jobb is, mert kivágott miatta. Szalljál le a magas lóról.

Egy 13 éves, irigy, pukkancs kislány szintjén vagy ezzel.

Légy férfi, akkor talán nem cserélnek le.

Szívesen.

2021. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hogy te mit gondolsz meg hová pozicionálod magad. Neki jobb az a másik fiú, hiszen vele van és nem veled 🤷‍♀️
2021. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen, örülsz.
2021. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztába vagyok mindennel amit írtok ^^

A valóságban teljesen más vagyok ;P

De a kérdés nem ez volt. c:

Persze neki jobb a másik fiú az oké 😂

Örülök neki, hogy jól érzi magát jelenleg.

Mert a jövőben ezer %, hogy nem fogja hisz életképtelen a srác. Tipikus munkanélküli füvezős srác 😂

Nekem az itten mutatott személyiségemmel ellentétben már saját gyáram van amiért évekig dolgoztam és minden téren kifogástalan vagyok. Tudom nagyképűen hangzik, de névtelenül ti is tudjátok, hogy nem számít. Kit érdekel?

az a kérdés, hogy veletek volt már hasonló élmény?

2021. júl. 12. 13:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt velem hasonló. Felnőtt ember vagyok, nem mérem magam sem az aktuális párom exeihez, sem az exeim következő párjaihoz. Ebből kb 18-19 évesen kinőttem.

Meg amúgy sem érdekel hogy mi volt előttem meg mi van utánam. Akárkivel is vagyok, engem csak a jelen érint.

2021. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogyha kisse visszabb venem az egobol, akkor rajonnel, hogy csak szerinted vagy jobb, a csaj szerint (es akar a vilag tobbi resze szerint is) o a jobb.


Ferfikent ami nekem itt lejott, hogy biztos nem te vagy a legelesebb kes a fiokban, es hogy emellet van mas baj a fejedben. Ezzel igy latatlanban is nagy elonye van az “uj” fiunak.

2021. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!