Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vetted észre milyen gyorsan...

Vetted észre milyen gyorsan megy az idő?

Figyelt kérdés
Az egész időt a másodperc s a perc hajtsa, a percből órák lesznek, órákból napok, napokból hetek, hetekből hónapok, hónapokból évek még is olyan gyorsan megy pedig a perc ami hajtsa.... most voltam iskolás már 4 éve dolgozó lettem, nagyszüleim öregszenek. Ennyi az élet? Ilyen gyorsan telik az idő? Megszületünk meghalunk! Sokat dolgozunk hogy megtudjunk elni, hazasodunk, elunk a vegen mindannyian meghalunk de mint katolikus hiszek a halal utani menny s pokolban de azt nem tudjuk van e lélek
2021. júl. 14. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagy filozófusok a gyakorin 😂
2021. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Vettem, báttya. Jó is, hogy szósz!
2021. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell minden nap kiírni? Ennyire lassú a felfogásod?

Legalább akkor ne írd ki ezredszerre, hanem emeld ki az előző kérdéseidből valamelyiket, úgyis mindegyik ugyanerről szól.

2021. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon hasznos, ha már fiatalon ráébredsz arra, hogy az életünk igazából milyen rövid. Próbáld meg minél hasznosabban, tartalmasabban eltölteni, hogy öregkorodban ne érezd úgy, hogy elpocsélkoltad az éveid. Keress hozzá társat, barátokat. Tedd egy kicsit jobbá a világot.
2021. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Kedvenc idézetem: "Nem félek a haláltól, én az időtől félek."


Én nap mint nap szembesülök vele hogy peregnek a napok. Amikor valamit nagyon várok alig alig telnek a percek majd miután megszereztem amit akartam kettőt pislogok és eltelt 3 év.


Ebben a világban minden az időtöl függ, csak gondoljatok bele.

Minden órához van kötve, ahogy felkelsz reggel az ébresztőre majd felszállsz a menetrendszerinti járatra, beérsz a melóba lenyomod a meghatározott időt, elmégy a boltba nyitvatartási időben, megnézed TV-n hány órakor kezdődik a kedvenc műsorod stb.


Ha az élet a Hold akkor az idő a Föld ami körül kering.

2021. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre valo az idögép :D Kicsit alssitok kicsit gyorsítok akár :D
2021. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
borzasztóan gyorsan telik. Valamelyik nap azon akadtam ki, hogy már a Tankcsapda is 32 éve alakult.. 32!!!!!!!!!
2021. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen utolsó 32 éve alapították, de ha megnézed hány banda van még amit 32 vagy akár még több éve alapítottak nem is olyan szürreális már.
2021. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg. Az utóbbi 12 évem összesen kb 22nek érződik. Remélem egyszer felgyorsul, csak amíg a gyerekek fel nem nőnek. Élvezek velük lenni, de jobb lenne már beszélgetni istenről, filozófiáról, elvekről, erkölcsről, tudatosságról, univerzalitásról, spiritualizmusról, stb.
2021. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!