Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kamusnak hisz?

Mit tegyek ha kamusnak hisz?

Figyelt kérdés
Beszélgettem itt egy pasival privátban,kiderült egy városban élünk,sőt ahol dolgozik oda járok ennuvalót vasarolni. Minden kamusnak lehordott mikor ezt irtam neki. A telefonszamom megadtam neki,de csak trollnak tart.
2021. júl. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ne foglalkozz ennyit mindenféle idiótákkal.
2021. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért hajtogassa csak azt,hogy kamus vagyok? Rendesen nem is reagál semmire...
2021. júl. 15. 22:31
 3/4 anonim válasza:
100%

Én a helyedben nem adtam volna meg egy tök ismeretlen férfinak a számomat,hiszen ki tudja hogy ki van mögötte😨

Viszont ha tényleg ott dolgozik ahova te jársz vásárolni akkor én azt csinálnám hogy odamennék hozzá és megkérdezném személyesen hogy mégis milyen jogon nevez engem kamusnak?! (Szerintem akkor nem lenne nagy legény)

Amúgy így mellékesen szerintem csak szórakozik veled és én hagynám a fenébe.

Itt gyakorin általában nagyon ritka az olyan ember aki ha üzenetet ír neked nem valami hátsó szándékkal keres fel. Értem ezalatt hogy szexchat, insta/facebook profil megadása,alkalmi partner keresése stb…

2021. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek futsz utána? Gondoljon amit akar, ő baja. Te nem veszítesz azzal, hogy egy ilyen selejt nem lesz az életed része.
2021. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!