Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülnél gyereket azért, hogy...

Szülnél gyereket azért, hogy segélyt kaphass, utána meg az idős szüleiddel kellene másnak foglalkozni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Sose szülnék, ha szülnék is, menne a szemétbe.
2021. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Te most komolyan gondoltad ezt a kérdést? Remélem nem.


Nem vagyok erkölcsileg 0,azaz NULLA,hogy segélyért vállaljak gyereket,utána pedigmég az idős nagyszülőket gondozza.


Már maga a felvetés is undorító.

2021. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod, hogy lesz olyan ember, aki erre a kérdésre úgy válaszol, hogy "igen, persze"?
2021. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Milyen segélyt? Szerinted családi pótlékból lehet gyereket nevelni? Ha nem dolgozol előtte semmi nem jár.
2021. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!

Értem én, hogy nagy az unalom, meg a hőség is az ember agyára tud menni, na de ennyire?

2021. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak segélyért szülni a C-type-ok szoktak
2021. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én ha akarnék sem tudnék szülni🤷‍♂️
2021. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerinted segélyből fel lehet nevelni egy gyereket?

Inkább arra törekszek, hogy jobb munkahelyem legyen, jobban keressek és fel tudjam nevelni becsülettel a gyereket.

Nem is értem hogy juthat ilyen eszedbe.

26N

2021. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért, ma a társadalomban nem ez megy. Van egy házaspár, élettárs, gyártanak kölyköt, rájönnek, hogy ehhez ők nem értenek, de azért "nevelik", felnő időközben a gyerek, aki nem leli a világban a helyét, annak is lesz párkapcsolata, kölykei - mert a biológia az fontos... -, közben meg a szüleit szépen elfelejti, hogy vannak.

Ennek sok értelme nincs.

2021. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a segély alatt a gyes-t érti.

Nézd én sem a segélyre akartam szülni. Jó munkahelyem volt, de mikor jeleztem, hogy kismama vagyok elbocsátottak. Szóval igen, jelenleg segélyt kapok, + a fizetésem amit homeoffice-ban dolgozok. Meg a férjem fizetése. Szerencsére még másfél hónap és a gyed extrát lehet igényelnie, ami picit jobb, de a munkámat (amit szülés után szereztem) nem adom fel.

2021. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!