Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínos tinderezni?

Kínos tinderezni?

Figyelt kérdés

Egy kisebb városban élek, egyszer csináltam viccből tindert. Erre csomó osztálytársamat, évfolyamtársamat, lány ismerősömet dob fel.

Nem tudnám elképzelni, hogy azt bárki is komolyan használja. Megmutattam egy haveromnak, hogy nézd xy-nak van tinderje (egyik osztálytásam), erre ő is kirögögte, hogy nemár (nagyon komoly profilja volt, sok képpel stb).

Vagy ez korosztályfüggő?

Én őszinténszólva nem tudnék bármi komolyat onnan elképzelni


19/F



2021. júl. 19. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Tinédzsereknek szerintem is kínos.


Ha az ember 30-35 évesen is szingli, és már tényleg szeretne valakit, akkor még úgy ahogy megértem, hogy letölti, de nem tizenévesen...

2021. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Első, én a harmincas éveimben járok, és pont fordítva látom. Az én koromban az ember már nagyrészt komoly kapcsolatot keres, ezért lenne kínos egy ilyen oldalra regisztrálni, ahol a többség csak alkalmi numerára vadászik. Ami 20 éves kor körül viszont még rendben lehet.
2021. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy értem, hogy ha már valaki egyáltalán “tinderhez folyamodik” ismerkedés céljából, de nem is rendes kapcsolat, hanem alkalmi már nekem az is fura. De ezek szerint kinek mi. Én csak nem tudom elképzelni, hogy tinderen egyáltalán egy értelmes beszélgetés kezdődjön
2021. júl. 19. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A második vagyok megint. Kérdező, nekem a legtöbb párkapcsolatom netes társkeresős ismeretségből kezdődött, az első 19 épp éves koromban. Semmi cikit nem találtam benne. Egyszerűen nem jártam olyan közegbe, ahol lehetett volna ismerkedni. És azóta már jópár olyan esküvőn voltam, ami társkeresős kapcsolatból fejlődött ki :) Ebben a részében szerintem semmi kínos nincs.
2021. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Én a tinderen ismertem meg a páromat, 2,5 éve együtt vagyunk es tobb barátnőm is ott talalt magának part.


26/l

2021. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
A tinder csak időpazarlás, semmire nem jó
2021. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Amíg középsulis voltam, akkor cikinek számított, de utána a kutyát nem érdekelte, hogy ki ki van fent, sőt volt h match lett sulis társsal.


Most a covid alatt, mivel az élő ismerkedésre nem volt opció, leszedtem, és sok normális személlyel találkoztam. Voltak akik már halálog tartó kapcsolatot kerestek, voltak olyanik is, akik még aznapra kerestek dugó pajtit.


Tinderen akadtam rá a mostani páromra, és senki nem nézett le ez miatt.


20-as korosztály. De ismerek egy 40-es hapsit, aki Tinderen lelt rá a mostmár feleségére. Sztem ez sem gáz, a lényeg, hogy jól érzik magukat :D


(Azt tartom gáznak, amikor kiírod hogy hányas korosztályban érdeklődsz, és betalálnak a vén fhaszok, vagy az épp most szőrösödő egyedek.)

2021. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az erőltetett párkeresés összes formája bár kínosnak nem kínos, de nagyon szomorú.
2021. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!