Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el folyamatosan...

Miért tűnnek el folyamatosan innét az emberek?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve figyelem az oldalt,van hogy írok ki kérdést is,böngészem a különféle témákat,kérdéseket,válaszolgatok is.Többször előfordult már hogy az adott téma kapcsán egymásra írtunk,és elindult egy beszélgetés,ami hosszabb távon fenn volt tartva.Én férfi vagyok.Nőkkel is,férfiakkal is,barátilag beszélgettem.És volt olyan nő,akivel megkedveltük egymást a beszélgetések alapján.A távolság sokszor akadály hogy több lehessen.De attól még barátilag sokakkal beszélgettem.És kivétel nélkül mind eltűntek egy idő után.Valaki 1 hónap után,valaki 3 hónap után.

Máshol korábban simán találtam életre szóló barátot.Ebbe az oldalba is érzem a potenciált,mert normális,értelmes emberekkel sikerült beszélgetnem.De mégis eltűnnek.Miért csak ennyit jelent több hónapnyi jó beszélgetés? Rohadtul tud fájni....Folyamatos csalódás.Már félelmek alakultak ki bennem,és inkább nem válaszolok ha valaki privátban reagál kérdésre/válaszra.



2021. júl. 19. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ilyenek is vannak. Nekem eddig csak pár hét beszélgetés után tűntek el az emberek, az azért nem volt annyira rossz érzés. Pedig néha visszaírni, kérdezni nem nagy dolog és szerintem nagyon jó ha az ember megtudja osztani a dolgokat vagy csak tud valakivel beszélgetni pláne ha van közös téma.
2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Hogyhogy eltűntek? Letiltottak? Akkor mégsem kedveltek🤷‍♂️

Ez nem ismerkedős oldal, ennek megfelelően ha valakinek unod az üzeneteit, akkor nem beszélsz vele tovább..

2021. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom félbe akarták szakítani a beszélgetést.

Vahy hosszabb ideig nem léptek be, aztán elfelejtődött.

2021. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem még vissza se írnak.
2021. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért, mert ők nem igy állnak hozzá a beszélgetéshez.

Te többet akarsz, barátságot, haverságot stb. ők meg kb. semmit max unalmukban irogatni valakivel. Én ezt tudom elképzelni.

Szerintem felesleges emiatt bármi negativat érezni magaddal kapcsolatban.

Nagyon régen 6-7 éve én is beszélgettem itt 1-2 emberrel komolyabban is, aztán eltűntek, én is igy éreztem magam. De rá kellett jönnöm, hogy nagyon hülyeség, mert igazából nem számit semmit.

Nagyon jól elbeszélgettem emberekkel, aztán kiderült, hogy borzalmasan furcsa emberek.

Eltűnnek, utána meg más kérdés alatt panaszkodnak ők, hogy tök gáz, hogy eltűnnek az emberek a beszélgetésekből. Álszentek...

Végül én tiltottam őket/őt a francba, mert nekem ilyenre nincs és nem is volt szükségem.

Azóta élőben barátkozom, haverkodom, nem itt mnidenféle furcsa, beteg, ilyen-olyan unatkozó troll emberekkel, akik miatt az én energiáim meg jó érzésem sérülnek.

2021. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1 Igen,pontosan így gondoltam.

#2 Nem tiltottak le,és semmi előjele nem volt az eltűnésnek.Ugyanúgy beszélgettünk a vége fele is mint előtte bármikor.Tehát nem gondolnám hogy meguntak.Én meg nem vagyok olyan hogy loholok a másik után.1szer max. 2 szer megkérdezem mi történt,vagy mi a baj hogy nem jött beszélgetni.De utána már nem erőltetem.

De amúgy ha valakivel 3 hónapig beszélgetek minden nap több órát,akkor azért csak elvárható az hogy mondja meg hogy már nem szeretné folytatni,és köszönjünk el egymástól,ne csak eltűnjön a semmibe szó nélkül...ismerkedős oldal vagy sem,akkor is.

2021. júl. 19. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerintem elég fárasztó itt kommunikálni :S
2021. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sok embernek könnyebb élőben beszélgetnie, mint egész nap egy vadidegennel irogatnia.
2021. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ismerkedési szándékkal regisztrált, és lehet nem tudta ezt lekommunikálni, így inkább nem válaszolt.


Pl. én is szakmai dolgok miatt, és ha tudok egy-egy kategóriánál segíteni anonim.


Ha nem regisztráltam volna, akkor nem tudom megnézni a linkeket, amiket egy-egy kérdéshez írni szoktak, és értékes linkeket nem tudnék csekkolni. Van hogy már szakmailag kérdezték ugyanazt a kérdést, ami engem érdekel, és ha ahhoz linkel szakmai oldalt úgy az nekem is segítség. Én így viszonozom ezt a segítséget, hogy ahol tudok tanácsot adni, vagy segíteni ott válaszolok egy-egy kérdésnél.

2021. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeretünk, Tomi, ne szomorodj el!! :))
2021. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!