Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok ha folyamatosa...

Normális vagyok ha folyamatosan azon agyalok hogy mit beszélhetnek rólam az emberek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan úgy viselkedek, mintha az emberek látnák, hogy mit csinálok, még akkor is ha otthon vagyok egyedül. Nem idegenekre gondolok, hanem régi/jelenlegi ismerősökre. Ezt nehéz elmagyarázni, remélem érthető lesz, de ha például az utcán sétálok a fejemben különböző szenáriók játszódnak le, hogy valakik akik ismernek látnak és rólam beszélnek, esetleg valaki teljesen más akit szintén ismerek meg mögöttük sétál és hallja, esetleg beleszól a beszélgetésbe és folyamatosan plusz emberek jönnek be a képbe. A legfurább az egészben az,hogy az elképzelt szenáriókban nem negatívan beszélnek rólam, hanem mindig pozitívan. Már zavaró néha ,hogy akármikor sétálok csak ezek játszódnak újra és újra az agyamban, különböző beszélgetések teljesen különböző és eltérő emberek között akiknek tényleg közük nincsen egymáshoz és ha próbálok is másra gondolni nem megy. Ez persze hála égnek csak utcán van, otthon nem annyira. Biztos vagyok benne, hogy ez borzasztóan egoistának hangzik, de mintha magamat isteníteném mások szerepében a fejemben. Valaki? Dilis vagyok?

#egoista #önkép #szenárió
2021. máj. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dilis vagy. Amikor elkezdtem olvasni, azt hittem az lesz, hogy kibeszélnek, vagy hülyének gondolnak, de ilyent még nem hallottam, hogy "istenítenének" a hátad mögött, és ezt képzeli be valaki.
2021. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó persze nem konkrétan istenítenek, csak hogy pozitív dolgokat mondanak rólam és összességében nem egy rossz kép kreálódik a (nem létező) beszélgetésből
2021. máj. 13. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak fölöslegesen az energiádat vesztegeted ere.
2021. máj. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!