Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem birja ki...

Mit tegyek ha nem birja ki hogy ne szoljon hozzám de en szerelmes vagyok belé, és így meg rosszabb?(Munakhelyiszerelem)21L

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem birja ki hogy ne szoljon hozzam nem birja ki hogy ne szivja a verem, szekal ,idegesit, beszologat kedvesen aranyosan, nem birja ki. De igy sosem lesz jobb....nagyon szerelmes vagyok belé, ő ezt tudja.

Mondtam neki ne szoljunk egymashoz de akkor sem fejezi be

Van olyan hogy beszel hozzam en levehonek nezem, de akkor se fejezi be addig mondja ameddig nem mondok neki valamit vissza


2021. júl. 20. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi a baj? Romantikázzatok szépen.
2021. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kellek neki.
2021. júl. 20. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírod, válts munkahelyet. Úgy tűnik élvezi, hogy szórakozhat veled, és így is oda vagy érte.
2021. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez bőven elég lenne hogy kiábránduljak egy olyan gyökérből akinek nem kellek, viszont az tetszik neki hogy szeretem, legyezgeti a kis egóját, ezért direkt piszkálgat, leszarva hogy nekem szenvedés, a lényeg hogy neki önbizalmat adjon a dolog.

Ezen gondolkodj el. Ha van egy kis eszed akkor meg is undorodsz tőle ha átgondolod hogy mit művel veled teljesen tudatosan. A bábja vagy.

2021. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És még ezek után is szereted?
2021. júl. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol egy óvodás agyiszintjén rekedhetett meg ez a munkatársad.
2021. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!