Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azzal az érzéssel...

Mit kezdjek azzal az érzéssel amit egy fiú barátom iránt érzek?

Figyelt kérdés

Nem tudok barátként (csak)tekinteni rá,olyan jo lelkű es aranyos,gyerek korom óta ismerem,viszont evekeig nem láttam, helyes volt regen is de mostanra úgy kikupált,nagyon vonzó külsőleg es belsoleg is!!Kb 1 honapja taliztunk es azóta rengeteget gondolok rá, sok mindent mesélt,jol ereztem magam vele,ő is velem(elmondás szerint)És ahogy néz rám...

Azt mondta h keresnek ő megálmodta a gyerekeinket h ram hasonlít (nevettem mert furának tartottam) Teljesen máshogy látja a világot,nagyon jo szivu megértő es figyelmes.

Kerlek titeket a rosszindulatu,okosko,kerulje el a választ. Hasznos válaszokat kérek. Koszonom!!


2021. júl. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány barátnak nem mondanék olyanokat, hogy közös gyerekekről álmodtam.

Valószínűleg neki is tetszel, így ha te is ezt érzed akkor jöjjetek össze.

Lesz ami lesz. :3

2021. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jöttök össze? Csókoljátok meg egymást, stb. Ennyi az egész.
2021. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
és még a férfiak nem látják a fától az erdőt...
2021. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vajon o is vonzodik? Miert ne lehetnetek egy par?
2021. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!