Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek avval azzal az...

Mit kezdjek avval azzal az érzéssel, hogy mint egy élő hús-vér emberke csődöt mondtam csődtömeg és lúzer vagyok egy értéktelen semmit sem érő nagy nulla peches szerencsétlen sorsú vagyok/voltam mindig is egész életemben!?

Figyelt kérdés

alkalmatlan vagyok és voltam mindig is egész életemben erre az emberi életre igazából valójában igazándiból nem tudom meg sohasem, hogy miért volt és van is ez az állapot.

de ez már állandósult állandósulni látszik én bennem velem kapcsolatban.



#senkiseg
2020. szept. 19. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire elkönyvelted magad nem mindegy hogy mit mondunk? (hülye vagy)
2020. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Sikeres önszuggeszcióval átprogramoztad magad lúzerré!

Most próbálj meg megbocsájtani annak az idiótának akit magadba költöztettél és dobd ki! Kezdd el szeretni magad!

2020. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2020. szept. 22. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd le magadban azokat a történéseket, amik miatt pechesnek érzed magad! Mérlegeld, hogy mennyire tehetsz a kialakult helyzetről, esetleg mit csinálhattál volna másként. (Tudod, a hibák akkor válnak értékessé, ha tudunk tanulni, fejlődni belőlük.) Kérd ki mások véleményét, akikben megbízol, hogy ők hogy látnak téged! Légy büszke magadra, hogy még mindezek után is a megoldást keresed! Elesni bárki el tud, de felállni már nem mindenki. Te fel tudsz? :)
2020. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem 20 éves koromban kb. Érdemes lenne pszichiáterhez menned, van ingyenes is, még utána is lehetsz öngyilkos, mert arra utalgatsz itt.

Azt nem választhatnád, hogy 1. elfogadod ezt az érzést magadban és 2. megnézed, hogy egy ilyen állapotú, érzésekkel bíró ember mit tud tenni magáért? Vagy nem is hogy magáért, hanem, hogy ettől az érzéstől függetlenül, mi az, ami téged érdekel az életben? Foglalkozz azzal, ami érdekel, ami miatt neked érdemes élni, ezt az érzést meg próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Mondd "neki", szevasz gonosz démon, én azért megyek az utamon tovább! Én teljesen nem tudtam megszabadulni az ehhez hasonló szarságoktól, de már jobb, mint húsz éve. 48f

2021. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kezdjek azzal az érzéssel, hogy a buszon rálépett a labamra.? Az erzeseid a tiéd. Önmagában nem mondható, hogy ne erezz ilyet. Az mondható, hogy gondolkozz el, miért gondolod azt, hogy ez Rossz!? És cél nélküli? Miért nem hiszel abban, hogy minden hiba tapasztalat?!
2021. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!