Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dennis Nilsen miért nem olyan...

Dennis Nilsen miért nem olyan ismert mint Jeffrey Dahmer?

Figyelt kérdés
Oké, Dahmer több áldozatot szedett, valamint egy használnyival betegebb dolgokat művelt, de azért Nilsen sem piskóta. Csak azért lenne ennyivel felkapottabb, mert amerikai?

#Dahmer #nilsen
2021. júl. 20. 11:06
 1/7 A kérdező kommentje:
*hajszálnyival
2021. júl. 20. 11:23
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ők kik?
2021. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyikről sem hallottam.
2021. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sorozatgyilkosok mindketten, de gondolom a választ nem tőletek fogom megkapni, ha nem vagytok jártasak a témában.
2021. júl. 20. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Annyira még sosem unatkoztam, hogy ilyenen gondolkodjak...
2021. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

De én igen!

Nem tudom, hogy vagytok vele de Dahmer ügye engem olyan szinten felkavart, hogy hihetetlen. Meg nem mondtam volna róla, hogy ennyire elvetemült. És kitudja mennyi ilyen ember van szabad lábon…

2021. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%
Valószínű azért is mert nem volt az életében semmi különös szimplán csak felhívta az embereket és megölte gyerekkoráról se tudni sokat, bár így is lett belőle egy mini sorozat szóval azért neki is van híre
2021. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!