Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Mentem hétfőn a gyógyszertárba és megkérdeztem munkatársaimat, hogy kell-e nekik valami? Mondta az egyikük, hogy kell neki megfázásra kenőcs. Jó volt nálam több pénz megvettem neki is ami kellett. Megyek vissza munkahelyre odadaom neki amit kért erre nincs nála pénz. Jó majd megadja holnap. Aztán ma sem adott semmit mert elfelejtette. Mondtam a héten kérem vissza. (2200 ft-ról van szó) Nem nagy összeg de, hogy tud valaki így kihasználni valakit?

Ennyit ér a becsülete?

Ha én vetettem volna valamit már odaadtam volna az árát.

Az ilyen emberek szerintem csak azt nézik, hogy melyik embert, hogy kellene kihasználni.


29/N


2021. júl. 20. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Megis érdemled. Én nem adok senkinek semmit.
2021. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tanulópénz a későbbiekre. Túl kedves vagy, amit a karvaly-típusú emberek könnyen kihasználnak. Legyél óvatosabb!
2021. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a saját apám "lopott" meg ugyanígy. Ő konkrétan pénzt kunyerált, aztán sose láttam többet azt a manit.
2021. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kalács esete. Vegyél nekem pár dolgot, utána kiderül, hogy neked kellene fizetni. Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.
2021. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girlll3 ***** válasza:
Na, várd ki a végét. Ki tudja mi lesz. Lehet tényleg elfelejtette csak.
2021. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik kifürkészni a palimadarakat. Nem szabad jóindulatúnak lenni mani tekintetében.

Szerintem említsd meg neki napi szinten ezt a dolgot, érezze a súlyát, és legközelebb nemcsak neki, de másnak se tégy manis szívességet.

Ma hiába lennénk jóindulatúak páran a másikkal szemben, nem éri meg, mert a jóindulatú szív.

2021. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!