Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiu tudja hogy szerelme...

Ha egy fiu tudja hogy szerelmes vagyok belé akkor lehetseges hogy ugy elbizza magat hogy eszre sem veszi hogy leszar engem es majd akkor jon ra hogy mégis fontos vagyok neki amikor elveszített?

Figyelt kérdés
Voltatok mar igy?
2021. júl. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ennyi paradoxon egy mondatban...
2021. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez hülyeség úgy ahogy van. Fiú vagyok
2021. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja és leszar téged, akkor simán nem érdekled. Ez valószínűleg később sem fog változni, kivéve ha csak talonban tart és senki más nem jön össze neki. Akkor nyilván megy majd a hiszti, hogy már miért nem vagy rá kíváncsi, de ez ilyen tipikus "ha nincs ló, jó a szamár" eset lenne.
2021. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fordítottan ilyen vagyok. Van, aki érzelmi terroristának hív emiatt, de amúgy valóban sokat bánkódok amiatt, mert elb*tam egy kapcsolati lehetőséget.
2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, az élet nem egy vöröspöttyös könyv. sajnálom.

akit nem érdekelsz, azt nem érdekled. akkor se fogod érdekelni, ha összejössz mással, mert attól még továbbra is ugyanaz a személy vagy ugyanazzal a kinézettel, amit le se szr.

2021. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!