Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség az ENFP és az...

Mi a különbség az ENFP és az ESFP személyiségtípusok között?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 18:54
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
53%

@7: Valamit nagyon benéztél. Az N azt jelenti, hogy intuíciókra támaszkodnak amikor a világot megismerik, nem az érzékszervek által közvetített információkra. De ez NEM azt jelenti, hogy összekeverik a fantázia, a mesék világát a valósággal. Aki mesékben és kisujjból kiszopkodott marhaságokban hisz az nem xNxx, hanem valami baja van.


Üdv: egy ateista ENFP, aki a világ megismerését baromi izgalmasnak tartja, de a valóságra kíváncsi, nem képzelgésekre.

2021. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is írt semmi ilyent a 7-es.

Az ilyen fajta gondolkodást egy ESTJ-től csak elnézi az ember, ha egy kicsit lesajnálva is de egy N-hez valóban méltatlan!😀


Nem vagyok egy nagy ezo-mezo fan, a tudományt szeretem de ez a fajta szemlélete a misztikának, inkább tűnik fogyatékosságnak mint kritikus gondolkodásnak. Bocs 😀

2021. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mojjo ***** válasza:
@12: Inkább érdeklődés. Az a helyzet, hogy baromira, zsigerileg izgalmas a körülöttünk tapasztalható világ, és az egyik legjobb dolog, amit tenni lehet, hogy megismerjük ezt. Mivel én így érzek, ennek a megcsúfolása és sárba tiprása az, ha valaki a tényleges valóság helyett mindenféle ábrándot, mesét akar másoknak eladni valóságként. Mondjuk úgy, ezt az Fi-m nem tudja jó szemmel nézni.
2021. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13: Nem kell a púder! Beépített ESTJ ügynök vagy az ENFP-k között! 😅


(Csak vitzelek ám! 😊)

2021. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Amúgy van vkinek ötlete erre?


[link]


NeFi után olyan, mintha valami brutál gang-bang parti lett volna a traitek között, őskáosz! 😂


Most vagy ennyire dinka vagyok, vagy nem válaszoltam őszintén?

(trenzlét jellegű problémát kizárnám, állítólag egész okésan gagyogom az angolt, persze mókás akcentussal, bár itt olvasni kellet, na mindegy...)

2021. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*kellett meh
2021. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!