Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az ex férjemb...

Szerelmes vagyok az ex férjembe. Hogy felejthetem el?

Figyelt kérdés
8 hónapja nem vagyunk együtt. Randiztam, próbáltam mást keresni, de egyszerűen nem bírom elengedni. Nagyon fáj ez az egész. Tartanom kell vele a kapcsolatot mert van egy kisfiúnk. Kérlek ha van tanácsotok, osszátok meg velem. Köszönöm

2021. júl. 22. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Szia.Én szívesen megismernélek.
2021. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni az előzményeket. Miért váltatok el? Ő hagyott el téged?
2021. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Akkor hódítsd vissza. Ha van kapcsolattartás akkor egyszerűbb.

De azért gondold át hogy miért lett vége. Miért is lett vége?

2021. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
És vele mi újság? Egyedül van még vagy van valakije?
2021. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Idobe fog telni. Kozhely, de hagyd az erzest, ha probalod elnyomni, csak rosszabb lesz.

Nokent nekem ugyan szexpartner tarskeresorol vigasz volt, de tudom, hogy nem vagyok tipikus no.

2021. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Távol dolgozott tőlünk, adott okot féltékenységre, én meg rettentő féltékeny is voltam. A távolság és a sok veszekedés miatt már nem volt ugyan az ez az egész. Neki is volt pár randija, de egyedül van. Tisztában van vele hogy szeretem, néha amikor haza jön hozzánk minden olyan mint régen.
2021. júl. 22. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Ő kezdeményezte a válást? Fordulj másképp felé. Legyél lazább, ha esetleg még görcsös vagy.
2021. júl. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő. Nem vagyok görcsös
2021. júl. 23. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Mivel adott okot a féltékenységre? Megcsalt? Ha nem lépett félre és amikor találkoztok jó minden akkor szerintem próbáld meg visszahódítani. Idézd fel milyen voltál vele a kapcsolatotok elején, próbálj meg újra vidám, magabiztos és szexi lenni a jelenlétében. Próbálj nosztalgiázni és flörtölni vele. Ha úgy látod bejön neki ez és hajlik a dolgokra akkor kitartást! Ha újra összejöttök akkor viszont szerintem érdemes lenne neki közelebb munkát találni és neked is a féltékenységet legyőzni! Ha még most is egyedül van lehet ő is szeret még téged és nem akar elköteleződni más mellett.


Ha már egyikőtök sem folytatná a kapcsolatot, akkor pedig szerintem ne add fel az ismerkedést. Ne sürgesd a dolgokat! Békélj meg a gondolattal, hogy még szereted őt, de most egy kis szórakozásra, kalandra vágysz, legyél laza és nyitott. Ne akarj egyből görcsösen komoly kapcsolatra találni! Ezt a férfiak szerintem megérzik. Ha elfogadod azt, hogy most még szereted, de idővel elmúlik addig meg szórakozol, akkor szerintem sokkal könnyebb lesz és mivel nem feszülsz rá a dolgokra simán lehet, hogy pont azért fog rádtalálni a szerelem. Szerintem most csináljatok sok programot a kisfiaddal, hétvégén néha menjetek bulizni a barátnőkkel, vedd körül magad pozitív emberekkel, akár vedd fel a kapcsolatot régi barátokkal, flörtölj, ismerkedj, randizz tovább és ne te akard eldönteni mikor felejted el az exed, majd az idő fogja úgyis megoldani, csak légy türelmes és éld meg intenzíven az új élményeket!🙃 Sok sikert!

2021. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok: az kimaradt, hogyha esetleg úgy döntesz, hogy nagy kanállal habzsolod az életet, akkor figyelj arra, hogy a kisfiad ebből semmit ne érzékeljen. Én pl nem vinnék haza a helyedben senkit addig amíg nem nagyon-nagyon komoly a kapcsolat. A gyerekek, főleg a fiúk nagyon érzékenyek arra már piciként is, hogyha valaki mással látják az anyukájukat (meg biztos az apukájukat is).
2021. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!