Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A következő kb 7 hónapban kb...

A következő kb 7 hónapban kb el is felejthetem az ismerkedést? 23/F

Figyelt kérdés

Nyáron nem jött össze az ismerkedés, és most kora ősszel sem.


Nézzük végig mi van jelenleg a nagyvilágban:


-Az idő a szokásos taknyos, hideg, vizes október végi idő. Kb egész télen ez várható az eddigi teleket elnézve. Talán lesz max 2-3 hétnyi szép tél, amikor érdemes kimenni sétálni, esetleg szépen mutatna egy randin a hó és jég.


-A vírushiszti okán jövő héttől már az étel, ital elfogyasztását követően is maszkot kell felvenni egy beülős helyen.

Moziban jelenleg is ez van, színházban is, mindenhol.

Egy randi így élvezhetetlen kb, semmi érzékiség nincs benne.


-Rendezvények lelőve, kb semmi értelmes nincs. Meg tegyük hozzá, első-második találkozást talán nem egy Barba Negrában vagy A38-on akarok ahol tombol mindenki és üvölt a zene. Oda a zenéért és a party hangulatért mennek az emberek. Na mindegy, hisz úgyis elkaszáltak mindent. Ha jól tudom a Dürert is bezárás fenyegeti. Csomó hangulatos bár is bezárt...

A focimeccs közvetítős késdobálókba meg nem viszek lányt...


-Kulturális rendezvényekből mi van? Max néha valami könyvbemutató, hát de az milyen randi már...

Plusz urambocsá, lehet hogy nem érdekelne az ami éppen van.


Mit lehet 2020 végén csinálni egyáltalán?


Alapvetően tök ritkán alakul ki beszélgetés köztem és számomra szimpatikus lányok közt, és azt érzem ilyenkor hogy meg vagyok lőve hogy hova mehetnénk egyáltalán amit élvezne.


Első alkalommal nyilván nem hívom át filmezni, az ki###ott átlátszó és közönséges hook up move lenne.


Egy túrát mondjuk adnék valahol, de azt látom, hogy a legtöbben ilyenkor forgatják a szemüket hogy az hosszú, meg fárasztó. Plusz vannak kevesen akik túl sok Helyszínelőket néztek, és egy kettesben eltöltött erdei túrára már úgy néznének hogy biztosan meg akarom erőszakolni, és feldarabolni az erdőben... Persze paranoidokkal amúgy se akarnék összejönni.


Saját tapasztalataitok? Más is meg van lőve?



2020. okt. 29. 16:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Hülyeség, kreatívabbnak kell lenni. Én a múltkor kiültem egy általános iskola elé, 4 óra körül jöttek a fiatal anyukák a gyerkőcökért. Nem hazudok kb 200 szép nőt láttam egy órán belül, ebből 100 észrevett, mosolygott, biccentett. Ők rossz házasságban élnek, vagy elváltak. A többit rátok bízom.
2020. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, hogy taknyos idő van, ilyenkor kellemesebb egymáshoz bújni. Ami a vírus helyzetet illeti nincs gari, hogy ez 7 hónap múlva lemegy ( bár véleményem szerint nyáron mehet megint mindenki)


Mindenki most ebben a helyzetbe van megfogja mindenki érteni és senkinek se lesz így" tökéletes" de ha már jók vagytok akkor elhívhatod magadhoz ott nem kell maszk :)


Én sok sikert kívánok!

2020. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

"Nem hazudok kb 200 szép nőt láttam egy órán belül, ebből 100 észrevett, mosolygott, biccentett. Ők rossz házasságban élnek, vagy elváltak. A többit rátok bízom."


Najó... elfelejtettem kitenni a "Hülyék kíméljenek" táblát.


Édes istenem... Ilyenkor felteszem azért magamban a kérdést hogy "Mi a f#syért itt kérdezel bármit is? Nézz már körül milyen kretének válaszolnak...".

Grat első, igazi élet császára vagy. Mármint a kiégett 40-es nők körében tuti.


Ja, és nem viccből írtam ki a koromat, de lehet hogy nehéz kiolvasni két számjegyet...

2020. okt. 29. 17:00
 4/27 A kérdező kommentje:

"ha már jók vagytok akkor elhívhatod magadhoz ott nem kell maszk :)"


Ok, tegyünk egy kísérletet. Most kiírok egy kérdést erről is, hogy vajon 10-ből hány lány menne ELSŐ TALÁLKOZÓRA a pasi lakására...

Te valahol nagyon el vagy tévedve. Pasi vagyok, de bele tudom magamat annyira helyezni a lányok helyzetébe hogy teljes bizonyossággal mondhassam: csak a nagyon buta lányok csinálnak ilyet.

2020. okt. 29. 17:02
 5/27 anonim válasza:

Szerintem nem a helyszínen múlik a siker. Egy magabiztos férfi majdhogynem bárhová elvinné randira a nőt, működne a dolog. A természetes viselkedés sokkal lényegesebb szerintem. Egy nő érzelmileg hangolódik a másikra, ha az jól érzi magát, máris jó benyomással van a nőre.

De hogy ötletet is adjak, én pl. egyszer elvinnék egy nőt ruhát vásárolni magamnak. Ő meg megmondhatná a véleményét az ízlésemről, ajánlhatna ezt-azt. Aztán persze megnéznhetné a női részleget is.

2020. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Én tök szépen levezettem... És rendes akartam lenni veled, hogy nem kell így elkeseredni, de tudod mit? Kapd be! Miért nem lehet olvasni? Írtam én olyat, hogy hívd fel egyből? Mert szerintem nem!!


Én meg lány vagyok és próbáltam neked segíteni!


Szerintem itt nem a leírtak miatt nem tudsz ismerkedni hanem a viselkedésed miatt!!


27L

2020. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Miért nem lehet olvasni? Írtam én olyat, hogy hívd fel egyből? Mert szerintem nem!!"


A miért nem lehet olvasni részt visszafelé is megkérdezném.


Nem arra kérdeztem rá, hogy ha már volt 4-5-6 randi, és egyértelmű hogy egy hullámhosszon vagyunk, akkor felhívjam-e... Ez evidens, olyankor már nem gáz felhívni.

Én az ismerkedés fázisra gondoltam, kifejezetten legelső randira. Ez benne is volt a kérdésben.


És lehet hogy lány vagy, de attól még nem volt hasznos a válaszod.

2020. okt. 29. 17:14
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésre is választam... " Olvasni a sorok között"

Nem lesz tökéletes senkinek a vírus alatt. De itt a viselkedésed miatt nem is lesz, mert egy bunkó vagy! Én itt le is zártam

2020. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Most mindenki nekem ugorhat, hogy "de neked semmi nem jó???", de ezek baromi furák amiket írtok. Nő lennék csak néznék rátok, hogy "Mivan? Most komoly menjünk el a New Yorkerbe/ Walker-be / Zagger-be ruhát nézni?".


Ok, végülis kb 3 milliárd nő él a Földön, tuti van egy akinek ez bejönne.

2020. okt. 29. 17:19
 10/27 A kérdező kommentje:

"Nem lesz tökéletes senkinek a vírus alatt. De itt a viselkedésed miatt nem is lesz, mert egy bunkó vagy! Én itt le is zártam"


Nyilván egy anonim gyik kérdésből ez tökéletesen megállapítható.

Ok, te pedig sértődékeny.

Mindketten jól diagnosztizálhattuk a másikat, szia.

2020. okt. 29. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!