Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom eldönteni hogy...

Hogy tudom eldönteni hogy csúnya vagyok-e?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy csúnya. Mindenki szép, vagy bájos, vagy helyes, kedves valakinek.
2021. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Érdeklődik irántad a preferált nem? (Írnám, hogy ellenkező, de az nem elég PC.) Megnéznek az utcán? Szemeznek veled? Bármikor találsz szexre vagy akár parkapcsolatra olyan embert, aki neked tetszik?
2021. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom elődönteni. Vagyis kamasz korom óta rondának látom magam, van 1-2 fotó amin elviselhető a fejem, de ennyi, a többi hányinger.

Viszont sokan mondták, hogy szép vagyok, főleg nők, idősebbek. A férfiak nagyon ritkán próbálkoztak be, de hallani mindig halottam pl kollégáktól hogy tetszem ennek annak. 32N

2021. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy küldesz nekem egy képet
2021. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden válaszolónak elküldöd a képed, akik kívülállóként őszintén válaszolnak, hiszen nem szoronganak amiatt, hogy te vagy a környezetük megítéli őket, mert teljesen anoním a folyamat.


Mást nagyon nem tudok.


Ha a barátaidtól ismerőseidtől kérdezed meg őket befolyásolja az hogy már eleve ismernek, megszokták a kinézetedet és kialakult egy kép a fejükben rólad. Plusz sokszor óvatosan fejezik ki magukat, mert nem akarnak megbántani vagy éppen elárunli hogy nekik bejösz.


Más online felületet meg nem igen tudok, ahol képesek lennének szöveges visszajelzést adni idegen emberek.

2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sokak szerint helyes vagyok de nehezen jön össze egy alkalmi
2021. júl. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!