Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudtok ebben tanácsolni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok ebben tanácsolni, hogy bírok eldönteni, hogy csúnya vagyok vagy más?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy nem vagyok az, átlagos és a szép jelzőt kapom meg ezen az oldalon is kérdeztem, de nem ezt tapasztalom mert nők undorodnak tőlem mit tévő legyek ? Mit tanácsoltok ebben a helyzetben ? Szívesen küldök képet privátba, ha mondtok véleményt...

2016. nov. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2016. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem utaltam a szövegbe, arra hogy nem lány vagyok...
2016. nov. 6. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha küldenél képet akkor egyszerűbb lenne.

Bár a szépség is relatív. Pl.barátnőm szerelmes egy fiúba, mindig mondja hogy milyen jól néz ki...stb. Én meg egy ilyen "mi tetszik neked ezen az emberen" érzéssel bambulok rá mindig.

2016. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Küldhetsz képet :)
2016. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
küldj képet
2016. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldd,őszinte leszek! :)
2016. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet ;)
2016. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!