Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet állapítani valakiről...

Meg lehet állapítani valakiről, hogy nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Mondjuk viselkedés vagy bármi alapján.

2021. júl. 23. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Rákeresel facebook-on és ha az "átlaghoz" képest valakinek extrém kevés ismerőse van (pl. 100 alatt) az lehet ennek egy jele, de persze azt is jelentheti, hogy nem használ facebook-ot. Pusztán egy személyes találkozásból, egy egyszerű beszélgetésből ezt elég nehéz leszűrni, ha az illető maga nem mondja. Ha valaki introvertált (csendesebb, visszahúzódóbb, társaságot láthatóan nem annyira kedvelő, új emberek között feszengő és idegesen viselkedő) akkor sejthető, hogy az illetőnek kevesebb baratája van, vagy nincs egyáltalán. Egyébként nekünk introvertáltaknak is általában vannak barátaink, de csak néhány, azokat viszont alaposan megválogatjuk, hűségesebbek vagyunk és mélyebb kapcsolatokat alakítunk ki mint azok, akiknek "mindenki a barátja".
2021. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy idegen emberről nem, de ha kicsit megismered, pár beszélgetés után már lehet következtetni szerintem.
2021. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Miből?
2021. júl. 23. 00:34
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Az első válaszoló nagyon jól megirta. De hozzátenném hogy beszélgetés során néhány dolog leszürhető. Pl hobbik, munkahely. Én pl (nincs túl sok barátom)

nem a tegnapi hatalmas bulit fogom megemliteni, hanem hogy milyen filmeket néztem vagy mit olvastam. Persze ez csak az én véleményem.

2021. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Sosem mondták még nekem előzmény nélkül, hogy "te, én úgy látom, nincsenek barátaid", pedig ez az igazság. 65 ismerősöm van Facebookon, hiába használom naponta 2011 óta. Egy kisebb városban lakom, itt szoktak az emberek csodálkozni, hogy én nem ismerek senkit, ők nem ismernek engem, mint ha nem is léteznék. Ennek az az oka, hogy nem tudok ismerkedni, semmilyen szempontból, soha, sehol. Az sincs rámirva, hogy még kapcsolatom sem volt, pedig lassan 31 éves vagyok. Nálam magányosabb ember nem sok van.
2021. júl. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem csak 13 ismerősöm van 30 évesen, pedig megyeszékhelyen lakok. Bárhol lehet az ember magányos.
2021. júl. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nem lehet megállapítani.


Nekem 500+ ismerősöm van, és nem vagyok visszahúzódó, sőt bárkivel elbeszélgetek, rólam nem mondanák meg az emberek, pedig kb. 2 barátom van csak akikkel tényleg rendszeresen beszélek, találkozok.

2021. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nem akarok facebookot mert akkor látnák a faluban hogy nincsenek ismerőseim
2021. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Megnyilvánulásairól... Ha mesél, szinte sose hozza fel a barátait, nem mesél róluk... Vagy ha emlékeket oszt meg velem, abban nem szerepel rajta kívül senki más. Vagy ha az illető gonosz... Vagy olyan a kisugárzása, amit senki nem akarna elviselni, felvállalni.

Valami ilyesmi, saját meglátásom szerint! ^^

2021. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!