Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szóltok ha egy...

Lányok ti mit szóltok ha egy fiú hirtelen megcsókol titeket?

Figyelt kérdés
Adódott egy olyan helyzet hogy nagyon tetszik egy lány, sokat is beszélgetünk táncoltunk már bulikba stb. és meg akarom csókolni de félek ha csak igy lassan csinálom elutasít, nem szeretném viszont lekapni sem mivel az meg nem olyan, mit tegyek? Én nagyon szerelmes vagyok belé de ő nem tudom mit érez irántam.

2021. júl. 24. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ.. Ha nem jön be mint pasi, olyat kapna hogy a fal adja a másikat.
2021. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem jön be akkor elhúzódok, ha bejön és vágyok a csókjára, akkor kifejezetten imponál ha ő kezdeményezi, és nem nekem kell nőkét rámásznom hogy végre legyen már valami.

Szerintem egy próbát megér. Ha olyan valaki akar megcsókolni akitől nem akarok semmit, akkor sem nézem hülyének, nem is haragszom rá, inkább sajnálom hogy nem tudom viszonozni az érzelmeit. De semmiképp nem tartom cikinek amiért megpróbálta.

Ha pedig vágyom rá és megteszi, akkor nyert ügye van, mert elkönyvelem tökös, magabiztos pasinak.

2021. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha tetszik ha nem olyat adok hogy a fal adja a másikat és a tetszésnek onnantól kezdve vége.
2021. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Aki elhúzódik a csók elől, ha lassan közeledsz, az jó esetben akkor is elhúzódik, ha gyorsan tennéd. Rossz esetben meg 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoz neked.

Szóval adj neki időt a menekülésre, jobban jársz.

(Amúgy ha sokat beszélget veled, ráadásul táncoltok is gyakran, akkot lehet, hogy arra vár, hogy csókold már meg.)

2021. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Optimálisabb rákérdezni egy meghitt pillanatban, hogy megcsókolhatod-e. Biztos nincs így félreértés, sértődés vagy verekedés, kommunikációra így is, úgy is szükség lesz, ha komolyodik a szituáció.
2021. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szóval táncoltál vele bulikban? Akkor egy ilyen buli alkalmával elvonultok kicsit dumálni, ott finoman közeledsz hozzá (nem szóban, hanem fizikálisan), ha ő ekkor tartja tőled a távolságot, akkor hagyd, ha nem tartja, akkor meg ő fogja hagyni, hogy megcsókold.
2021. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha első körben illedelmesen randira hívnád?


Ha belemegy, akkor már legalább tudod, hogy nem vagy közömbös neki, de csak úgy megcsókolni nagy bunkóság és irtózatosan megütheted a bokád, ha haveroknak/apucinak/nagytesónak hüppögve meséli el.

2021. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De kemények vagytok csajok. Hahahahaha
2021. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ügyvéd és közjegyző jelenlétében irass alá vele egy szándéknyilatkozatot, különben szexuális zaklatás lesz.
2021. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira,aztán kiderül.
2021. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!